FAKTY ROZRYWKA

Można pomóc temu dziecku. Przybywajcie na Piknik Charytatywny dla Miłoszka

“Bez pilnej operacji ten chłopczyk nie przeżyje. Rodzice błagają o pomoc” napisaliśmy w sierpniu. 4 – miesięczny Miłoszek Rybicki z Konstantynowa Łódzkiego ma ciężką wadę serca. Potrzebne są pieniądze na operacja ratująca życie, leczenie i rehabilitację. Trwa zbiórka, a za tydzień (sobota, 18 września) Wielki Piknik Charytatywny dla Miłoszka.

Piknik Charytatywny dla Miłoszka

Gdzie? Stanica – Konstantynów Łódzki, Plac Wolności 15

Kiedy? 18. 09. 2021, start o godz. o godzinie 11.00

 

W programie pokazy:

-sprzętu strażackiego (w tym ćwiczenia dla chętnych)

-Wojsk Obrony Terytorialnej (wykrywanie min)

– szkolenia psów

Ponadto m.in. minizoo, zjazd motocyklowy, zabawki, animacje, dmuchańce, stoisko Konstantynowskiej Akademii Sportu, smaczne jedzonko i, oczywiście, licytacje.

Na zakończenie – impreza z DJ’em.

Przypomnijmy – Miłoszek przyszedł na świat z wadą serca pod postacią zarośnięcia pnia płucnego z ubytkiem przegrody międzykomorowej i naczyniami krążenia obocznego. To bardzo rzadka i ciężka, śmiertelna wada serca. Rodzice dowiedzieli się o tym w pierwszej dobie życia synka. “Ten dzień miał być najcudowniejszy, a okazał się strasznym koszmarem… Płakaliśmy oboje, nawet nie da się tego opisać. Potem lekarze powiedzieli, że w Polsce nie mają doświadczenia w operowaniu takich wad. Większość dzieci nie przeżywa operacji” piszą na stronie zbiórki. I dodają: “Poruszamy niebo i ziemię, bo odnaleźliśmy w sobie ogromne pokłady siły. Jest nią miłość do synka, bezgraniczna, nie do opisania. To ona każdego dnia każe nam wstawać i walczyć, bo gdy Miłosz ściska w swojej maleńkiej rączce nasze palce, czujemy, że nam ufa. Jakby wiedział, że mama i tata nie pozwolą mu zrobić krzywdy…

Rozpoczęliśmy konsultację z najlepszymi klinikami na świecie, gdzie nasz syn może zostać uratowany! Z Genewy dostaliśmy już kwalifikację, czekamy na decyzję Stanford. I najważniejsze – na kosztorysy operacji ratującej życie… Wiemy jednak, że to będzie niewyobrażalna kwota, widzimy to po podobnych zbiórkach. Dlatego już teraz prosimy o pomoc!

Dla nas nie ma nic cenniejszego od życia naszego synka, dlatego z całego serca prosimy, uratuj jego życie!

Natalia i Bartłomiej, rodzice Miłoszka”

Link do zbiórki TUTAJ