KRUCHTA

Msza w intencji księdza Międlara

Ks. Jacek Międlar, fot. gazetapolska.pl

Msza w intencji księdza Jacka Międlara odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00 w kościele św. Mateusza w Pabianicach. Zapraszamy i prosimy o modlitwę za naszego duszpasterza, który znajduje się obecnie w bardzo ciężkiej sytuacji – mówi Krzysztof Szałecki z pabianickiego oddziału Obozu Narodowo-radykalnego.

Jak podało Radio “ZET”, W sobotę, 16 kwietnia, przy okazji obchodów 82-lecia Obozu Narodowo-Radykalnego ks. Jacek Mędlar odprawił mszę z udziałem członków ONR. Duchowny w kazaniu nazwał narodowo-katolicki radykalizm “chemioterapią dla ogarniętej nowotworem złośliwym Polski”. “Zero tolerancji dla ogarniętej nowotworem złośliwym Polski i Polaków. Zero tolerancji dla tego nowotworu. Ten nowotwór wymaga chemioterapii (…) i tą chemioterapią jest bezkompromisowy narodowo-katolicki radykalizm”.

“Ks. Jacek Międlar CM, otrzymał całkowity zakaz jakichkolwiek wystąpień publicznych oraz organizowania wszelkiego rodzaju zjazdów, spotkań i pielgrzymek, a także wszelkiej aktywności w środkach masowego przekazu, w tym w środkach elektronicznych” – poinformował w przekazanym Katolickiej Agencji Informacyjnej oświadczeniu ks. Kryspin Banko CM, wizytator Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy.  “Jednocześnie stanowczo oświadczam, że nasze Zgromadzenie nie popierało i nie popiera wszelkiego rodzajów ruchów skrajnie nacjonalistycznych” – dodał ks. Banko.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ks-Jacek-Miedlar-otrzymal-zakaz-jakichkolwiek-wystapien-publicznych,wid,18279098,wiadomosc.html?ticaid=116e85 Kuria krakowska już zabroniła oprawiania mszy za kontrowersyjnego kapłana. http://telewizjarepublika.pl/krakowska-kuria-zakazala-odprawiania-mszy-za-ks-miedlara-ks-isakowicz-zaleski-nie-wolno-modlic-sie-za-ksiedza-katolickiego,32635.html


2 komentarze do “Msza w intencji księdza Międlara

    1. @jajo.buby byle co ćpasz i ble co gadasz. Daj se w kanał i idź spać.

Comments are closed.