FAKTY

Na kogo oddać głos w wyborach [NAZWISKA]

W najbliższą niedzielę wybierzemy posłów i senatorów. Lokale czynne będą w godzinach 7.00 – 21.00.

W naszym okręgu sieradzkim wyłonimy 12 posłów. Obejmuje on  powiaty: kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski, zgierski. W Pabianicach uprawnionych do głosowania jest 51.296 (stan na 11.10.). Należy postawić krzyżyk przy jednym nazwisku.

Dziś o północy rozpocznie się cisza wyborcza, która potrwa do zamknięcia lokali. Kodeks wyborczy ostrzega: “Kto, w związku z wyborami, w okresie od zakończenia kampanii wyborczej aż do zakończenia głosowania prowadzi agitację wyborczą podlega karze grzywny”. Za agitację może zostać uznane udostępnianie postów na FB czy choćby lajkowanie.

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 11 (dane przy nazwiskach wg deklaracji kandydatów z  pkw.gov.pl) 
Lista numer 1 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. BEJDA Paweł Jan, inżynier mechanik Łowicz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. ZIĘBA-GZIK Jolanta, pedagog Zduńska Wola, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. NOWAK Adam Paweł, inspektor ochrony przeciwpożarowej Marzęcice, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. NAWROCKA Elżbieta Renata, inżynier technologii żywności Wieruszów, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. JAROTA Bogdan Ryszard, nauczyciel Karnków, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. WOŹNIAK Tomasz, nauczyciel Wągłczew, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. STASIAK Zbigniew Marek, ekonomista Żytowice, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. PACHOLSKI Michał Tomasz, inżynier geodeta Łęczyca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. KRAWCZYK Marek Jan, rolnik Kamostek, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. BEDNAREK Ewa, rolnik Chodaki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. JANKOWSKI Marek, rolnik Kamilew, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. KARNISZEWSKI Andrzej, doradca rolniczy Kaczkowizna, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. PLEWIŃSKI Paweł Krzysztof, inżynier budownictwa Zagórzyce, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. TERKA Michał Waldemar, syndyk Sieradz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. KACZOROWSKA Maria, ekonomista Brużyczka Mała, nie należy do partii politycznej

16. ŁABĘDZKI Marcin, rolnik Biały Ług, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. BŁACH Alina, specjalista administracji publicznej Bieniec, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. ŻÓRAW Andrzej, doradca zawodowy Walichnowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. KRAWCZYK Ewa Anna, nauczyciel Stemplew, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

20. ROMANOW-PRZYBYLAK Justyna Agnieszka, prawnik Zgierz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. MORGA Agnieszka, rolnik Stara Brzeźnica, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. CZUPRYNIAK Danuta, rolnik Brodnia Górna, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. GRZEGORY Adam, rolnik Łaźniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. STĘPIEŃ Andrzej Paweł, rolnik Przywóz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista numer 2 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. LICHOCKA Joanna Katarzyna, dziennikarz Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. POLAK Piotr Stanisław, parlamentarzysta Grabinka, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. WOŹNIAK Tadeusz Jacek, historyk Mieczysławów, członek partii politycznej: Solidarna Polska

4. MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna, parlamentarzysta Posmykowizna, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. CIEBIADA Krzysztof, parlamentarzysta Pabianice, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. RZYMKOWSKI Tomasz Piotr, prawnik Kutno, nie należy do partii politycznej

7. RYCHLIK Paweł Piotr, farmaceuta Wieluń, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. MATUSZEWSKI Marek, parlamentarzysta Zgierz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. WIECZOREK Iwona Małgorzata, nauczyciel akademicki Zgierz, nie należy do partii politycznej

10. GÓRCZYŃSKI Andrzej Robert, inżynier rolnik Wola Kałkowa, nie należy do partii politycznej

11. RZYMKOWSKA Ewa, prawnik Kutno, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. NOWAK Krzysztof Jan, ekonomista Piaski, nie należy do partii politycznej

13. KRZAK Michał Bazyli, lekarz dentysta Lututów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. KOŁOSZCZYK Olga Anna, dyrektor ds. administracyjnych Maciszewice, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. PAPROTA Katarzyna, logopeda Złoczew, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. GAŁKA Mariusz, rolnik Sadowiec Niwa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. WALCZAK Sławomir, leśniczy Brodnia Górna, nie należy do partii politycznej

18. CHADRYŚ Iwona, nauczyciel Dzietrzkowice, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. TWARDOWSKA Monika Malwina, urzędnik państwowy Błonie, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. RATYŃSKA Elżbieta Beata, nauczyciel Pabianice, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21. WRZAŁA Sylwia Marianna, kierownik biura rachunkowego Wierzchlas, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. KAŹMIERCZAK Wieńczysław Jerzy, lekarz Poddębice, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23. KALETA Paweł Tomasz, historyk Chełmce, nie należy do partii politycznej

24. WOJCIECHOWSKI Waldemar Jan, rolnik Wicie, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista numer 3 – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. MATYSIAK Paulina, kierownik działu finansowego Kutno, członek partii politycznej: Lewica Razem

2. OLEJNICZAK Cezary Roman, rolnik Stary Waliszew, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

3. IDZIKOWSKI Wiktor, informatyk Sieradz, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

4. KAŹMIERSKA-MAŁYSKA Iwona Monika, pedagog Mieleszynek, nie należy do partii politycznej

5. WALUDA Henryk, kierownik działu Grabowiec, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

6. SIKORA Anna Iwona, publicysta Sieradz, członek partii politycznej: Lewica Razem

7. PIETRZAK Michał Damian, pedagog Chechło Pierwsze, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

8. LEWICKA Zdzisława Teresa, główny księgowy Miedźno, członek partii politycznej: Lewica Razem

9. LORENC Patryk, specjalista ds. jakości Korczew, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

10. KARPIŃSKI Marcin, rolnik Szczawin Duży, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

11. BŁASZCZYK Anna Maria, nauczycielka Wieluń, nie należy do partii politycznej

12. WALCZAK Sebastian Bartosz, księgowy Kutno, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

13. KOŚCIAN Monika, księgowa Zduńska Wola, nie należy do partii politycznej

14. RAJ Przemysław, lekarz weterynarii Sieradz, członek partii politycznej: Lewica Razem

15. BUNDZYLAK-DĄBROWSKA Agnieszka Czesława, bankowiec Zgierz, nie należy do partii politycznej

16. WOLSKA Anna Maria, technik rachunkowości Kutno, nie należy do partii politycznej

17. ZIĘBA Piotr, administratywista Lichawa, członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna

18. CIUBORSKI Piotr Krzysztof, inżynier geodeta Kąty, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

19. JĘDRYSIAK-URBAŃSKA Olga, nauczyciel Działoszyn, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

20. PŁÓCIENNIK Marek, pracownik administracji państwowej Waszkowskie, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

21. SKOCZYLAS Adrian, politolog Zgierz, członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

22. BORKIEWICZ Kinga, student prawa Zduńska Wola, nie należy do partii politycznej

23. GRABSKI Rafał, filolog polski Sobień, członek partii politycznej: Lewica Razem

24. GRYGLEWSKI Marek Józef, pracownik administracji Pabianice, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista numer 4 – KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. WALCZAK Izabela Anna, wykładowca akademicki Łódź, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. OWCZAREK Łukasz Mikołaj, rolnik Sieradz, nie należy do partii politycznej

3. KANIEWSKI Andrzej, przedsiębiorca Zduńska Wola, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. OŻADOWICZ Łukasz Artur, informatyk Sworawa, członek partii politycznej: Korwin

5. DYONIZIAK Dariusz, technik rolnik Wola Chruścińska, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

6. MATUSIAK Ewelina, specjalista ds. exportu Łódź, nie należy do partii politycznej

7. KĘDZIAK Joanna, finansista Dąbrowa, nie należy do partii politycznej

8. SOBCZAK Justyna, architekt Aleksandrów Łódzki, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. NOWAK Wojciech Damian, student historii Ogroble, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. GOGULSKA Malwina Anna, konsultant Sieradz, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. WOLNIEWICZ Adam Jan, specjalista ds. produktu Pabianice, nie należy do partii politycznej

12. SKOWRONEK Angelika, student ochrony środowiska Krępa, nie należy do partii politycznej

13. KOCIŃSKI Konrad Piotr, student gospodarki przestrzennej Łódź, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

14. GACKOWSKA Weronika, konsultant infolinii Kutno, nie należy do partii politycznej

15. HEJNIAK Sebastian Patryk, ekonomista Łódź, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16. SZCZEŚNIAK Katarzyna Dorota, programista Łódź, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17. KARDAS Rafał Andrzej, mechanik Łódź, nie należy do partii politycznej

18. WASIEWICZ Magdalena Ewa, nauczyciel Łódź, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19. ZAJĄC Mateusz Mariusz, student rachunkowości Brzeziny, nie należy do partii politycznej

20. ROSIŃSKA Natalia Paulina, rejestratorka medyczna Łódź, nie należy do partii politycznej

21. ZIEMBA Aleksandra Anna, pomoc przedszkolna Łódź, nie należy do partii politycznej

22. GIEROWSKI Rafał, logistyk Pełczyska, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Lista numer 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. TOMCZYK Cezary Józef, politolog Sieradz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. JOŃSKI Dariusz, ekonomista Łódź, członek partii politycznej: Inicjatywa Polska

3. HANAJCZYK Agnieszka Małgorzata, prawnik Bełdów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. RĄKOWSKI Krzysztof Gabor, specjalista ds. funduszy unijnych Pabianice, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. OWCZAREK Andrzej, historyk Ostrów-Osiedle, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. GIERULA Artur, nauczyciel Kutno, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. PABICH Michał Marian, administratywista Męcka Wola, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. LEWERA Jacek Witold, nauczyciel Pajęczno, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. SEWERYN Piotr Jacek, kosztorysant budowlany Łódź, członek partii politycznej: Partia Zieloni

10. LEWANDOWSKA Iwona Elżbieta, prawnik Łódź, członek partii politycznej: Nowoczesna

11. WRÓBEL Katarzyna Renata, pracownik adminstracyjny Łask, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. STRUMIAN Edyta Grażyna, nauczyciel Głowno, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. WÓJCIK Zbigniew, pożarnik Łowicz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. KOWALCZYK Michał Marcin, technik informatyk Huta Dłutowska, nie należy do partii politycznej

15. LIPIŃSKA Anna, artysta plastyk Łódź, członek partii politycznej: Partia Zieloni

16. MATUSIAK Karolina Daria, ekonomista Kutno, nie należy do partii politycznej

17. ZIELIŃSKA Beata Maria, nauczyciel Wrząca, nie należy do partii politycznej

18. KĄCKI Tomasz Bernard, rolnik Kurów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. JESIONOWSKA Barbara Maria, zarządca nieruchomości Poddębice, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. SIERADZKI Marcin Miłosz, architekt Grotniki, członek partii politycznej: Nowoczesna

21. WOLNA Katarzyna Kinga, psycholog Zduńska Wola, nie należy do partii politycznej

22. OKOŃ-WYDER Nina Barbara, nauczyciel Osiek, nie należy do partii politycznej

23. JACHIMEK Marek Grzegorz, emeryt wojskowy Łask, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

24. GRABARCZYK Małgorzata Iwona, przedsiębiorca Aleksandrów Łódzki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Lista numer 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. SKUPIŃSKI Przemysław Szczepan, przedsiębiorca Zgierz, nie należy do partii politycznej

2. GOŹDZIEWICZ Wojciech Stanisław, lekarz dentysta Łódź, nie należy do partii politycznej

3. TOBOLCZYK Przemysław Bogusław, technik mechanik Kutno, nie należy do partii politycznej

4. PIETRZAK Jacek, specjalista ds. marketingu i handlu Aleksandrów Łódzki, nie należy do partii politycznej

5. MATUSIAK Emilia, handlowiec Jasionka, nie należy do partii politycznej

6. BACZYŃSKA-SOCHA Monika Magdalena, specjalista administracji publicznej Zgierz, nie należy do partii politycznej

7. KLIMKIEWICZ Jakub Marcin, kierowca samochodu ciężarowego Zgierz, nie należy do partii politycznej

8. GAWRON Jakub Mateusz, nauczyciel geografii Zgierz, nie należy do partii politycznej

9. BARAŃSKA Lucyna Stanisława, operator maszyn i sprzętu torowego Kutno, nie należy do partii politycznej

10. DOMINIAK Mariusz Janusz, elektomechanik Pabianice, nie należy do partii politycznej

11. KLIMKIEWICZ Edyta Zofia, technik analityki medycznej Zgierz, nie należy do partii politycznej

12. CHRUŚCIEL Agnieszka Anna, specjalista administracji publicznej Zgierz, nie należy do partii politycznej

13. FURMAŃCZYK Natalia Ewa, specjalista ds. logistyki Łódź, nie należy do partii politycznej

14. BORYS Jerzy, ekonomista Zgierz, nie należy do partii politycznej

15. KOLĘDA Magdalena, pedagog Zgierz, nie należy do partii politycznej

16. OWCZAREK Katarzyna, technik rachunkowości Ruda Bugaj, nie należy do partii politycznej

17. MAJKOWSKI Marcin Tomasz, mechanik pojazdów samochodowych Łódź, nie należy do partii politycznej

18. NEUMAN Michał Andrzej, technik mechatronik Łódź, nie należy do partii politycznej

19. SYNCEREK Joanna Agnieszka, grafik komputerowy multimediów Wiktorów, nie należy do partii politycznej

20. SABELA Mariusz Tomasz, specjalista zastosowań informatyki Łódź, nie należy do partii politycznej

21. BARANIAK Monika, specjalista administracji publicznej Zgierz, nie należy do partii politycznej

22. ROBACZYŃSKI Adrian Piotr, technik logistyk Łódź, nie należy do partii politycznej

23. GOŹDZIK Marcin Witold, psycholog Łódź, nie należy do partii politycznej

24. PLACEK-KUJAWSKA Beata Urszula, ekonomista Dąbrówka Strumiany, nie należy do partii politycznej

SENAT

Do Senatu możemy wybrać jednego z trzech kandydatów:

1. FILIPOWICZ Jakub Jan – nauczyciel wychowania fizycznego Zgierz, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, nie należy do partii politycznej

2. HABURA Krzysztof Stefan – inżynier budownictwa Pabianice, KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. ŁUCZAK Maciej Adam – geodeta Pabianice, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *