FAKTY

Na początek 23 tysiące

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach zaprasza osoby po 29. roku życia zarejestrowane jako bezrobotne i jednocześnie należące do następujących grup: po 50. roku życia, kobiety, długotrwale bezrobotni, osoby o niskich kwalifikacjach oraz osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie “Siła biznesu – dotacje na start firmy”.

W ramach projektu można uzyskać dotację w wysokości 23.100 zł na wydatki związane z rozpoczęciem własnego biznesu, szkolenie przygotowujące do prowadzenia własnej firmy oraz pomoc w przygotowaniu biznesplanu. Środki dotacji można przeznaczyć m.in. na: zakup sprzętów, urządzeń, maszyn, środków transportu, wyposażenie własnego stanowiska pracy, wyposażenie lokalu, w którym prowadzona będzie firma, a także zakup towarów handlowych i materiałów do produkcji.
Aby wziąć udział w rekrutacji należy pobrać, wypełnić i złożyć formularz rekrutacyjny.

Formularze będą przyjmowane do 29.09.2017 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pabianicach, ul. Waryńskiego 11, pok. 217 (bud. B, II piętro) – tel. 42 22-54-284.

Więcej informacji i wzory dokumentów znajdziecie TUTAJ.

art. promocyjny


Jeden komentarz do “Na początek 23 tysiące

  1. Państwo powinno bardziej sprawdzać te psełdo biznesy na które wszyscy się muszą składać .
    typowy biznesmen z pośredniaka poprowadzi swój “biznes” przez 2 lata bo tyle płaci mały ZUS po tym okresie zawiesza działalność a to co kupił staje się już jego własnością i tak państwo tworzy kolejne patologie i sponsoruje nie trafione pomysły na które pieniądze daje ktoś za biurka który nigdy nie prowadził działalności a rozdaje nie swoje więc mu nie zależy .
    I w Pabianicach powstaje na każdym rogu lumpeks,chwilówki , sklepy z pierdołami za 5 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *