FAKTY

Nadal nie wiadomo, gdzie jest starsza pani. Dziś w akcji pies tropiący [AKTUALIZACJA]

Policyjny śmigłowiec, dron Straży Miejskiej i wyspecjalizowany pies. Mobilizacja w celu odnalezienia seniorki.

Zaginęła 79- letnia kobieta. 5 lipca 2021 r. wyszła z mieszkania przy ul. 20 stycznia i nie wróciła do miejsca zamieszkania. Nie kontaktowała się z rodziną ani z opiekunką – poinformowali wczoraj nasi funkcjonariusze.

Wczoraj rozpoczęły się poszukiwania kobiety. Na szeroką skalę. Po południu  na zajezdni autobusowej przy ul. Waltera Jankego skoncentrowały się patrole policyjne i kilka zastępów straży pożarnej. Funkcjonariusze przeczesywali tereny zalesione aż do miejscowości Sereczyn. Działania wspierane były przez drona pabianickiej SM, śmigłowiec policyjny z kamerami z Łodzi. W poszukiwania zaginionej zaangażowany został także operator monitoringu miejskiego.

Dziś pracuje pies tropiący. Przyjechał do nas z Pajęczna.

(Fot. OSP Wola Zaradzyńska)

Poszukiwana starsza pani nie żyje

 

 

 

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej lub mające jakiekolwiek informacje o losie kobiety, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach. Kontakt z policjantami: 95-200 Pabianice, ul. Żeromskiego 18, telefoniczny pod numerem: (47) 84-24-301, (47) 8424315 , lub najbliższą jednostką Policji na numer alarmowy 112.