FAKTY

Nasi samorządowcy „Murem za Hanką”

Przedstawiciele naszego samorządu wzięli udział w marszu poparcia dla prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej.

Hanna Zdanowska (PO) kilka dni temu usłyszała prokuratorskie zarzuty dotyczące poświadczenia nieprawdy w dokumentach przy zaciąganiu kredytów. Chodziło o bankową pożyczkę sprzed ok. 8 lat, którą prezydent Łodzi już dawno spłaciła. Politycy i zwolennicy Platformy zarzucają, że jest to nagonka urządzona przez obecne władze PiS.

W mediach społecznościowych ruszyła lawina poparcia dla Hanny Zdanowskiej, a dziś (26 listopada) w Łodzi odbył się marsz w jej obronie. Wzięło w nim udział kilka tysięcy osób. „Murem za Hanką”, obok marszałka Witolda Stępnia i burmistrza Konstantynowa Henryka Brzyszcza, stanęli m.in. pabianiccy samorządowcy: Arkadiusz Jaksa, Grzegorz Mackiewicz, Krzysztof Habura, Jarosław Habura, Grażyna Wójcik, Joanna Kupś, Łukasz Stencel, Paweł Rózga, Krzysztof Rąkowski, Robert Dudkiewicz.

13 komentarzy do “Nasi samorządowcy „Murem za Hanką”

 1. Jaksa, Mackiewicz, Habury, Rózga, Rąkowski, Dudkiewicz ?! To chyba obowiązkowe wyjście było, jak dzieciaki na “Smoleńsk” do kina.

 2. Żałosne. To nie PiS ściga Hankę tylko CBA. Kredyt nie został zaciągnięty tylko wyłudzony. Jego spłata nie ma związku z odpowiedzialnością za przestępstwo poświadczenia nieprawdy. Postępowanie jest prowadzone od roku 2015 (za koalicji PO-PSL) a do prokuratury dokumenty skierował prokurator generalny Seremet.Nie bezpodstawnie PO nazywano partią aferałów. Panowie samorządowcy! Nie ośmieszajcie się!

 3. Proponuję naszym samorządowcom własne podwórko. Proszę się przygotować do Pabianickiej manifestacji.
  MUREM ZA KUNKĄ
  Jak CBA popatrzy w nieprawdziwe oświadczenia majątkowe złożone za rok 2013, to marsz gotowy. Ciekawe czy przyjadą “koledzy ” z Łodzi.

 4. Ciekawy czy będą solidarni z Hanką jak przyjdzie paczki do pierdla Hance wysyłać?

 5. a ja trzymam kciuki za Zdanowską, choć za wybitnego prezydenta ją nie uważam. Ale metody, jakie stosują PiS-iory, to już szczyt wszystkiego…

   1. A co, kołem ją łamali na przesłuchaniu? Papierosami przypalali? A może jakieś bicie było? Jakie to metody zastosowali ci zezwierzęceni pisowscy okrutnicy?

 6. Ciekawi mnie,czy ci panowie ze zdjęcia też będą uśmiechnięci, jak się okaże, że Hankę skazano.

Comments are closed.