FAKTY

Nasi samorządowcy protestują przed Sejmem

Dziś w całej Polsce odbywają się protesty przeciwko projektowi zmian w Sądzie Najwyższym autorstwa PiS. Największy z nich – pod Sejmem – zorganizował Komitet Obrony Demokracji. W stolicy pojawili się reprezentanci Pabianic. Radny miejski Krzysztof Rąkowski (PO/KKRP) na Facebooku dodał zdjęcie autokarów z podpisem:

„Kierunek Warszawa – ruszyły z Pabianic trzy autobusy z przedstawicielami »gorszego sortu« – jadą protestować przeciwko dyktaturze i zawłaszczeniu sądów przez »dobrą zmianę«. Brawa dla przedstawicieli różnych środowisk: PO, KODu, Lewicy ale również mieszkańców miast i miasteczek o to, że pomimo sezonu ogórkowego potrafią się zjednoczyć i zmobilizować w walce o powstrzymane #zamachstanu”.

Na fotografii oznaczył członków PO: radną miejską Joannę Kupś, radnych powiatowych Łukasza Stencla i Arkadiusza Jaksę, Magdalenę Werstak i starostę Krzysztofa Haburę. Na zdjęciach w mediach społecznościowych wypatrzyliśmy także Jacka Wróblewskiego.

(Fot. Facebook)


SPRAW SOBIE T-SHIRT Z TRAMWAJEM “41”

2 komentarze do “Nasi samorządowcy protestują przed Sejmem

  1. Niech już tam zostaną ,my ich tu nie chcemy Mogą sobie wakacje pod Sejmem zrobić ,skoro apelują do ludu by ten do zakończenia gloswoań , został pod Sejmem ,to oni tez niech tam siedzą A swoją drogą mogli Grzesia zabrać

Comments are closed.