FAKTY

Nie pozwólmy jej umrzeć!

  • Pamiętajmy, że prócz stanu epidemii COVID-19 i skierowaniu ogromnych sił i środków na ten cel, w cieniu koronawirusa inne choroby bezlitośnie atakują.
  • Być może zechcecie Państwo pomóc ciężko chorej pabianiczance.
  • “Moje serce krwawi. Tak bardzo chcę ŻYĆ” napisała.

Pabianiczance na imię Violetta, jest absolwentką I LO, nauczycielką  w szkole podstawowej.  Ma wspaniałą rodzinę, kochającego męża i cudowną córkę Paulinę. W marcu 2019 roku zdiagnozowano u niej złośliwego raka piersi. Bardzo agresywnego i nieprzewidywalnego. Niestety, po operacji rak pozostał zarówno w piersi, jak i w węzłach. Czasu jest coraz mniej. Potrzeba 120 tys. zł, liczy się każda złotówka.

Obecnie choroba się rozsiewa, są liczne przerzuty do wątroby oraz kości.

Pani Wioletta bardzo prosi wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie finansowe na leczenie w niemieckiej klinice. Chciałaby dzięki Waszej pomocy przeprowadzić zabieg CYBERKNIFE. To dla niej  szansa na życie, której nie chce stracić.

Boję się o przyszłość, że nie będzie mi dane zobaczyć córki idącej do ołtarza ani wnuków… Moje serce krwawi. Tak bardzo chcę ŻYĆ. Nie chcę, aby sprawdziły się słowa Szekspira: “Cały świat jest teatrem, aktorami ludzie, którzy kolejno wchodzą i znikają”. Pomóż mi nie zniknąć… Wszystkim ofiarodawcom z całego serca DZIĘKUJĘ – pisze na stronie pomagam.pl

Klinika w Bad Salzhausen oferuje pomoc z użyciem noża cybernetycznego.  Koszt 3 tygodniowej terapii to około 25 tys. euro plus pobyt.

TUTAJ link do zbiórki i więcej informacji.