ROZRYWKA

Nie przegapcie największej rolkowej imprezy tego lata!

Warsztaty dla początkujących, zaawansowanych i dzieci. Za darmo poprowadzą je profesjonaliści.

Do Pabianic przyjadą jedni z najbardziej znanych instruktorów rolkarstwa w Polsce – Patryk „Kyrtap” Przyczyna i Tomasz „Atom” Karwowski. Bezpłatne warsztaty z ich udziałem organizuje grupa „Rolki Pabianice”, o której pisaliśmy TUTAJ.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (4 sierpnia) w godz. 16-19 na terenie targowiska przy ul. Moniuszki. Obejmie ono warsztaty z nauki jazdy na rolkach zarówno dla całkowicie początkujących, jak i zaawansowanych. Dodatkowo będą też zajęcia dla dzieciaków w każdym wieku.

– Patryk i Tomek to figury w rolkarskim świecie. To mniej więcej tak, jakby Robert Lewandowski przyjechał uczyć pabianiczan grać w piłkę – mówi Ewelina Szyktanc, współorganizatorka imprezy i założycielka grupy „Rolki Pabianice”.

Warsztaty dla dorosłych poprowadzi Patryk Przyczyna. Będą one podzielone na dwa etapy:

• podstawy – hamowanie, zakręcanie, jazda na krawędziach, pokonywanie niewielkich przeszkód.

• zaawansowane – skoki na rampach, przez poprzeczkę i ogólnie pojęty freeskate.

Z kolei warsztaty dla dzieci przeprowadzi nietuzinkowy Tomasz Karwowski (inicjator projektu “Atomowe Role”). Obaj panowie są instruktorami w „I love rolki – Warszawa”.

Zabierzcie ze sobą kaski – to warunek uczestnictwa! Co prawda będzie je można wypożyczyć na miejscu, ale ich liczba jest ograniczona. Dla własnego bezpieczeństwa weźcie także ochraniacze.

TUTAJ znajdziecie stronę wydarzenia na Facebooku.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *