FAKTY

Nieustanne pobojowisko na ginekologii [ZDJĘCIA]

Wiszące i sterczące kable, nietknięta większość ściany, poodrywane kafelki. Czy to jeszcze remont? Czy już niszczenie?

Niedawno ujawniliśmy, że ginekologię opuściła brygada remontowa. W poniedziałek (2 kwietnia) odwiedziliśmy oddział pewni, że zastaniemy już wszystko dopięte na ostatni guzik. Adam Marczak, szef działu administracji i marketingu w PCM, na początku marca zapewnił, że w ciągu trzech tygodni remont zostanie zakończony przez nową ekipę (CZYTAJ TUTAJ).

Marczak po raz kolejny minął się z prawdą. Wcześniej winę za przerwanie prac próbował zrzucić na Sanepid, co nie miało pokrycia w faktach. Mediom biorącym pieniądze za szpitalne ogłoszenia wytłumaczył, że wszystko jest w najlepszym porządku, co redaktorzy posłusznie łyknęli i przekazali opinii publicznej.

Prawda jest całkiem inna. Minął marzec, ale nie zanosi się na zakończenie remontu na ginekologii w najbliższym czasie. Prezydent Grzegorz Mackiewicz ostatnio dwa razy odwiedził remontowaną część lecznicy, ale nie wzmogło to tempa prac.

– Widać, że prezydent się stara, interesuje, ale według mnie nikt się tu nim nie przejmuje – usłyszeliśmy na szpitalnym korytarzu.

Sprawa jest niepokojąca, gdyż wiosną do skrzydła, gdzie na czas remontu umieszczono pacjentki ginekologii i położnictwa, również w trybie przeprowadzkowo-remontowym ma przenieść się SOR.

Tagi:

11 komentarzy do “Nieustanne pobojowisko na ginekologii [ZDJĘCIA]

  1. Oj dzieje się w tym naszym szpitalu dzieje…
    Tylko czemu to wszystko ma służyć, bo z pewnością nie pacjentom.

  2. Szpital przejada wszystkie pieniądze więc nie ma się co dziwić że brakuje na remonty. Czy w sprawie ginekologii nie moglby interweniować sanepid? Na przeprowadzkę przychodni dawali chyba z 10 przedłużeń. Może niech sanepid zamknie kilka oddziałów to się wezmą do roboty na serio.

  3. czy tam kiedyś będzie normalnie ? czekam na przeprowadzkę soru , to będzie wesoło ! na fb ludzie potwierdzają że tak to wygląda , Panie Prezydencie przecież dołożyliście na remont szpitalowi z naszych pieniędzy !

  4. super komentarze wygranej opozycji która jest w mniejszości. niech sanepid zamknie oddziały. i co marczakowi zrobicie na złość? nie pacjentom nie rodzinom tylko narczakowi . zamknijcie oddziały i bliskich będziemy odwiedzać w szpitalach rozsianych po całym województwie a opozycja niech to wykorzysta w swoich ulotką. głosowałem na PiS i się brzydze tym.

    1. o czym ty wogole czlowieku mowisz? widac ze jestes politykiem, bo normalny mieszkaniec w tym momencie nie napisalby o jakims glosowaniu czy wyborach. to pan marczak robi na zlosc mieszkancom, bo niczego nie ogarnia i jest wieczny burdel w szpitalu. to samo z remontem/wprowadzeniem przychodni do szpitala. ten czlowiek nie nadaje sie do zamiatania ulicy, a ty mowisz o jakims robieniu na zlosc! a ile pieniedzy zarabia? bo chyba kilka razy wiecej niz najnizsza pensja! ciekawe co bys powiedzial, jakby twoja kobieta w tym gnoju rodzila! puknij sie w leb!

  5. zdjęcia też pokazane same pokoje czemu nie pokarzą tego co wyremontowane wygląda ładnie wiem bo sam robiłem a przekręt tam jakiś jest bo remontowaliśmy pokuj pielęgniarek izbe przyjęć i pokoje tak zwane za dopłatą wystarczył nam tydzień i było by po remoncie tylko kasy szefowi nie płacili tam poszły ponad 400 tysięcy z szefa kieszeni okna instalacja tlenowa elektryka drzwi płytki i jeszcze pare pomieszczń biurowych wyremontowaliśmy a jak przyszło do płacenia to nie ma komy sprawe jest pewnie w sądzie a my straciliśmy prace piękny burdel tam zrobili

  6. Ten szpital to jakaś sodoma i gomora, kto zatrudnił i po co takiego dyletanta jak ten Pan Marczak. Wstyd

Comments are closed.