ROZRYWKA

Niezwykłe widowisko w Pabianicach! Bartosz Lewandowski z Magic Show!

Zapraszamy na Świąteczne Magic Show w wykonaniu jednego z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce – Bartosza Lewandowskiego, finalisty programu Mam Talent!
Magic Show to godzinne widowisko magii i iluzji przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Kiedy? 5 grudnia, o godz. 15.00. Gdzie? W Miejskim Ośrodku Kultury.
Głównym punktem programu będą triki z ptakami. Bartosz Lewandowski podbił nimi 11. edycję telewizyjnego “Mam Talent”! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju!
Jednak to nie koniec atrakcji, jakie jeszcze na Was czekają! 🤩 Nie zabraknie sporej dawki śmiechu. Dostarczy jej  kabaretowo-magiczna część widowiska. Będą przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające i znikające przedmioty, manipulacje, duże iluzje w asyście pięknej śnieżynki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń!
Na najmłodszych widzów czeka wielka atrakcja, czyli
MAGICZNE POJAWIENIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA! 🎅
To będzie pokaz czystej iluzji podczas, którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię!
Przypominamy występy w telewizyjnym programie Mam Talent!
BILETY KUPISZ ONLINE  👉  TUTAJ
INFORMACJA TELEFONICZNA 👉 785-465-730
(tekst promocyjny)