KRUCHTA

Niezwykły pastor przemówi jutro do wiernych w centrum Pabianic. Będą uzdrowienia?

Zielonoświątkowy ewangelizator Jaro Hesed  (Jarosław Chlebda) przyjechał do Pabianic. Wczoraj i dziś  prowadził sesje dotyczące uzdrawiania mocą modlitwy. Jutro (niedziela) przemówi podczas nabożeństwa.
Charyzmatyk z Lądka Zdroju spotka się z pabianickimi wiernymi o godz. 11.00 przy ul. Bagatela 12. Tu mieści się siedziba Społeczności Chrześcijańskiej. To obecnie  część Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce.
Pastor nie boi się uczestniczyć w zgromadzeniach podczas epidemii z bardzo prostego powodu: “I have an immune system” – to treść nakładki na jego zdjęciu profilowym.
“Wierzymy w moc modlitwy i wiele razy widzieliśmy jej efekty w postaci cudownych uzdrowień. Jeśli jesteś chory lub chora albo znasz kogoś, kto potrzebuje modlitwy chętnie będziemy się modlić”(…) Bardzo dużo modlimy się o ludzi z różnymi urazami i bólami z bardzo wysoka skutecznością. Przesilenia stawów, mięśni bóle krzyża, barków, głowy i wiele innych”
czytamy na hesed.org.pl. Oto kilka przykładów uzdrowień:

Dusznica bolesna

  • Mężczyzna w wieku około 60 lat uzdrowiony w Nowym Targu. Po około 5 minutowej modlitwie z nałożeniem rąk stwierdził że już może swobodnie oddychać. Może ruszać rękami, co wcześniej sprawiało mu ból, nie czuje żadnego bólu.
  • Mężczyzna w wieku około 80 lat wożony na wózku inwalidzkim. Trudności w oddychaniu, ból w klatce piersiowej, problemy z poruszaniem, bezsenność spowodowana bólem i atakami duszności. Po krótkiej modlitwie z nałożeniem rąk wstaje z wózka i spaceruje stwierdzając, że nic go nie boli i może swobodnie chodzić.

Demencja:

  • Holandia – kobieta 90 lat z demencją w szpitalu pierwsza modlitwa w maju 2014r. z nałożeniem rąk następna w czerwcu 2014r. Po około 14 dniach stwierdzono pełną sprawność umysłową. Pierwszy raz od 3 lat można było z nią normalnie rozmawiać. Pogodziła się również z synem, co wcześniej było niemożliwe.

Zapalenie płuc: 

  • Dziecko około 2 latka z zapaleniem płuc w szpitalu. Modlitwa na odległość bardzo szybki powrót do zdrowia.

Cukrzyca:

  • Dziewczyna  w wieku 15 lat w szpitalu ze stwierdzoną cukrzycą. Modlitwa na odległość  nagle cukier się ustabilizował i po trzech dniach została wypisana ze szpitala.