FAKTY

Nowy bazar w centrum

Turecka chałwa, pasta z daktyli, orzechy pini, suszone mango i kiwi – to tylko niektóre z rarytasów, jakie oferuje „Bazar”.

Tuż po majówce przy ul. św. Jana 7/9 (wnęka po lewej stronie) otwarto nowy sklep „Bazar”. Na początek w asortymencie znajdziecie ponad 300 produktów – z założenia, jak to na bazarze, jest tu wszystkiego po trochu.

Do wyboru mamy kilkadziesiąt rodzajów przypraw i ziół na wagę (50 g już za 3 zł), kilkanaście rodzajów ryżów i kasz, a także całą gamę suszonych owoców (śliwki, figi, daktyle, limonki, mango, kiwi itp.). Są też orzechy (od ziemnych po nerkowce, brazylijskie i pini).

Gratką jest oryginalna turecka chałwa, sosy i pasty (od słodkich po najostrzejsze), konfitury z fig, syrop z drzewa świętojańskiego, wody kwiatowe czy greckie oliwki. Swoje miejsce mają polskie produkty – suszone grzyby z atestem, syropy kwiatowe i owocowe oraz 12 rodzajów miodów.

Na bazarze nie może również zabraknąć akcesoriów do kuchni i naczyń (drewniane, ceramiczne, gliniane) oraz upominków – znajdziecie tu kubki z oryginalnym, nietuzinkowym nadrukiem, ozdobne woreczki, kosmetyki, a nawet… drewniane kufle termiczne. Wkrótce w asortymencie pojawią się ręcznie robione tuniki, torby, portfele i ceramika.

Sklep „Bazar”
ul. św. Jana 7/9 (wnęka po lewej stronie)
tel. 578-552-641
poniedziałek – piątek: 10.00 – 18.00
sobota: 10.00 – 14.00
Facebook @BazarNaJana

 

art. promocyjny