FAKTY

O wolności w Święto Niepodległości

11 listopada (niedziela) słynna reżyserka Agnieszka Holland przyjedzie do naszego miasta na zaproszenie pabianickiego KOD-u. Spotkanie z cyklu “Rozmowy o wolności” odbędzie się tradycyjnie w hotelu Fabryka Wełny. Wstęp wolny, początek o godz. 17.00.

Wcześniej na zaproszenie Komitetu Obrony Demokracji w Pabianicach pojawili się m.in.: były prezes Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stępień (CZYTAJ TUTAJ, POSŁUCHAJ WYKŁADU), działaczem opozycji w czasach PRL Władysławem Frasyniukiem (CZYTAJ TUTAJ) czy byłym wicepremierem prof. Leszkiem Balcerowiczem (CZYTAJ TUTAJ, OBEJRZYJ VIDEO).

Tagi:

6 komentarzy do “O wolności w Święto Niepodległości

  1. Przyjedzie z córką i zięciunią czy sama? Jaka organizacja tacy goście. Data akuratna na wizytę antypolskiej k…. .Dno i metr mułu.

    1. Bez przesady… wiele osiągnęła i coś znaczy w świecie, na pewno więcej niż wódz Kaczyński.

  2. @niszczyciel debili – tak trzymać – czyli zakładasz prezerwatywę – to najlepszy sposób, żeby nie rozsiewać swoich genów. Dobrze, że o tym wiesz.

  3. Wspaniale, że do Pabianic przyjeżdżają takie sławy i tak wspaniała reżyser. Szkoda, że sa osoby, które jednak zdecydowanie woląeli by kontakt z Pawłoicz – to trzeba poprosić pana Ciebiade może im ją dla nich sprowadzi do Kaczorowskiego – wyzerka pod reką w odpowiednim stylu. i wielkośc salki odpowiednia.

Comments are closed.