ROZRYWKA

Od Akademii pana Kleksa po Detektywa Pozytywkę. Głosujemy na naszą bibliotekę

Możemy „wyklikać” nowe tytuły dla dzieci.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza bierze udział w akcji „Przerwa na wspólne czytanie”, organizowanej przez Kinder. Nagrodzone zostanie łącznie 300 bibliotek z największą liczbą głosów – 50 otrzyma 5000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem, następne 250 dostanie książki o wartości 300 zł. Ponadto do zwycięskich bibliotek powędrują 2 pufy – jako wyposażenie kącika do wspólnego czytania.

Aby móc zagłosować (raz dziennie, TUTAJ) trzeba zarejestrować się na stronie Kinder poprzez email. W wyszukiwarce wystarczy wpisać “Pabianice” – system automatycznie “podpowie” naszą MBP. Głosowanie do 4 listopada.

Dodatkowo można głosować na konkretne książki dla dzieci, które trafią do bibliotek. Na liście znajduje się m.in. Akademia pana Kleksa, Mały Książę, Co robi Pucio, Dynastia Miziołków, Detektyw Pozytywka, Korniszonek i tysiące innych tytułów.

Za oddanie głosów na książki można pobrać 4 opowiadania z książek „Pralinka”, „ Mikołajek”, „Jaśki”, „Pensjonat Muszelka” (TUTAJ).


Jeden komentarz do “Od Akademii pana Kleksa po Detektywa Pozytywkę. Głosujemy na naszą bibliotekę

  1. Ludzie!!! Głosujcie !!! Czy w takim mieście jak nasze nie ma 200-300 osób, które codziennie zagłosują? Wstyd. Dajcie znać znajomym, jeszcze dużo czasu zostało do zakończenia głosowania.

Comments are closed.