FAKTY

Od stóp do głów dla pań i panów

Ubierzemy się tu na każdą porę roku.

W sklepie „Street Style” (ul. Zamkowa 31) na 106 m² powierzchni znajdziemy ponad 5 tysięcy produktów. Od codziennych bluzek, spodni i sukienek, przez kurtki i płaszcze, po eleganckie czy balowe kreacje. Równie bogata jest oferta dla panów, którzy znajdą dla siebie koszulki, koszule, bluzy oraz marynarki.

„Street Style” na terenie C.H. ECHO (wejście bezpośrednio z ul. Zamkowej) jest od blisko 3 lat, ale właściciele w branży odzieżowej „siedzą” już ponad 20, dlatego znają się na trendach i modzie. Co ważne, bazują na ubraniach głównie od polskich producentów.

Ważnym uzupełnieniem bogatej oferty są akcesoria – torebki w różnym stylu dla pań, paski i muchy dla panów, szale, rękawiczki, sezonowo kapelusze, a ostatnio pojawiły się także portfele.

Akcesoria są chętnie wybierane na prezent, ale by uniknąć nietrafienia w gust, można kupić kartę podarunkową o nominale 50, 100 złotych lub o dowolnej, wybranej wartości. Dodatkowo „Street Style” ma program lojalnościowy dla osób płacących kartą: po rejestracji otrzymamy 10-złotowy rabat na pierwsze zakupy (za min. 50 zł), a każde kolejne o wartości minimum 150 zł są premiowane 8-procentowym rabatem.

Po bieżące informacje zaglądajcie na profil Facebook.

C.H. ECHO przygotowało dla Was specjalny rabat w sklepie „Street Style” – do końca listopada w każdy czwartek otrzymacie 25% zniżki na drugą, tańszą rzecz (promocje sklepowe nie łączą się z promocją C.H. ECHO)

art. promocyjny