KRUCHTA

Ojciec Maniparambil pomodli się przed obrazem Matki Bożej Zwycięskiej

Już po raz drugi ojciec Jose Maniparambil z Indii odwiedzi nasze miasto. W dniach 30 listopada – 2 grudnia odbędzie się II Pabianickie Forum Charyzmatyczne, które poprowadzi Hindus. Jak twierdzą wierni, posiada on moc uzdrawiania – rok temu jednym z elementów spotkania była „indywidualna modlitwa wstawiennicza o. Jose nad każdym z uczestników, aby przyjąć dar uzdrowienia fizycznego i duchowego”.

Tym razem motto rekolekcji, organizowanych przez Wspólnotę Dobrego Pasterza, brzmi: „nabierzcie ducha i podnieście głowy”. Jak czytamy na stronie wydarzenia:

 „Dzień pierwszy to poznanie Miłości Boga Ojca do ludzi. Poznanie prawdy, że Bóg jest dobry. Oraz wejście w istotę grzechu, który oddziela człowieka od Boga. W tym dniu przewidziana jest adoracja Krzyża, sakrament pokuty i pojednania oraz modlitwa uwolnienia”.

„Dzień drugi to poznanie osoby Jezusa Chrystusa jako mojego zbawiciela i odkupiciela oraz uznanie GO jako mojego jedynego Pana. W tym dniu przewidziana jest adoracja Pana Jezusa oraz wyznanie Go jako Pana i Zbawiciela oraz modlitwa o uzdrowienie”.

„Trzeci dzień to poznanie osoby Ducha Świętego, Jego darów i charyzmatów. Oraz przyjęcie Jego mocy, aby głosić Miłość Boga we wspólnocie Kościoła. W tym dniu przewidziana jest modlitwa o wylanie Ducha Świętego podczas adoracji słynącego Łaskami obrazu Matki Bożej Zwycięskiej”.

Konferencje i modlitwy będą prowadzone w auli św. Anny przy kościele św. Mateusza. Koszt uczestnictwa to 60 zł bez posiłków lub 90 zł z posiłkami (trzy obiady). Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.jezuswpabianicach.pl

CZYTAJ TAKŻE: Alleluja do lamusa [VIDEO]