KOMUNIKACJA

Otworzą przejazd na Torowej. Kiedy zamkną przy Wspólnej?

Trwa remont linii kolejowej nr 14 Zduńska Wola – Łódź Kaliska. 9 września zamknięto przejazd przy ul. Torowej (na dłużej, niż pierwotnie planowano). Wykonawca otworzy go dziś o północy (na stałe trasy wracają autobusy linii nr 260 i 262). Kiedy zamkną następny?

– Chcemy, by mieszkańcy nieco odetchnęli i korzystali z obu przejazdów. Ten przy ulicy Wspólnej zamkniemy od 7 października na dwa tygodnie. Zależy nam na szybkim zakończeniu prac i posuwaniu ich w kierunku Zduńskiej Woli – mówi Krzysztof Górowski z ZUE, wykonawcy remontu.

Podobnie jak na Torowej, na Wspólnej także nie będzie dopuszczony ruch pieszych – z uwagi na rozmiar robót i głębokie wykopy.

Przebudowywana jest także droga wojewódzka nr 485 – trwają roboty na skrzyżowaniu Moniuszki i Kilińskiego oraz Jutrzkowickiej i Świetlickiego. Samochody poruszają się ruchem wahadłowym.


Jeden komentarz do “Otworzą przejazd na Torowej. Kiedy zamkną przy Wspólnej?

  1. Przejazd jest już od kilku godzin przejezdny. To znaczy “możliwy do przetoczenia się” jak po obiedzie u babci. Góry doliny, wyboje, niecki, dziury, wyrwy i wszystko inne do testowania jakości zawieszenia. Jeśli producenci aut chcą otrzymać 5 gwiazdek w prestiżowym “PKP Euro Na Ch** Amortyzatory Panie” zapraszamy na odpłatne testy, których dochód zostanie przeznaczony na modernizację czegośtam

Comments are closed.