ROZRYWKA

Pabianicki raper Chadek nagrał nowy utwór. Dziś premiera

Warto wyjść ze ślepej uliczki, dostrzec małe rzeczy i zacząć zmieniać otoczenie.

“Rzucone kości” to swojego rodzaju manifest pabianickiego muzyka o pseudonimie Chadek. Kryjący się pod nim Mateusz Chadrysiak mówi, że rzucił wyzwanie naszej cywilizacji.

– Żyjemy w czasach Facebooka, Instagrama, Snapchata i Twittera, które generują dla nas dopaminę w postaci lajków czy udostępnień. Jesteśmy tym zaślepieni, choć nie zauważamy, że brniemy w ślepą uliczkę. Świat stał się zły na własne życzenie. 

Skąd taka filozofia u młodego człowieka? – Jestem z pokolenia, które właśnie dorasta i może coś w tym świecie zmienić, a zarazem jest najbardziej narażone na błędy tej cywilizacji. Warto wyjść z tłumu i pokazać, że można i wręcz trzeba pozytywnie wpływać na otoczenie. Jak? Poprawiając relacje z ludźmi. Należy dostrzegać małe rzeczy, które mogą nas uszczęśliwić, wywołać uśmiech na czyjejś twarzy, sprawić, by mali poczuli się wielcy – tłumaczy.

Posłuchaj nagrania:

Mateusz Chadrysiak jeszcze trzy lata temu był członkiem zespołu Trzynastka. Za nim kilka utworów i koncertów z tą grupą. Na muzyczne tory wrócił w grudniu 2016 roku z kawałkiem “Guess who’s back”, po drodze nagrał kilka singli. Ostatnio wraz z Kubqiem zagrał na RapLokal 5. Jak zapowiada:

– Latem można spodziewać się ciekawych kolaboracji z rodzimymi raperami, pojawię się także na kilku ambitnych projektach. Ponadto pracuję z nieznanym szerszej publiczności producentem i jednocześnie moim serdecznym znajomym nad pierwszą płytą, którą planuję wydać w ostatnich miesiącach roku. Na pewno będzie to świeży, oryginalny projekt o zupełnie nowych brzmieniach i kombinacjach muzycznych.

Chadrysiak ma 20 lat. Ukończył II LO w Pabianicach, obecnie studiuje stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Łódzkim.