FAKTY

Pabianiczanin popiera adopcję dzieci przez pary homoseksualne

Michał Cessanis: Bylibyśmy z Pawłem wspaniałymi rodzicami. Najważniejsze, by dobrze był przeprowadzony proces adopcji.

Wczoraj pabianiczanin, dziennikarz i podróżnik, partner wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja na FB napisał:

„Wiecie, że adopcja dzieci przez pary homoseksualne jest legalna w blisko 30 krajach? M.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Austrii, Finlandii, Niemczech Szwecji, Norwegii, Holandii, Belgii, Islandii, Izraelu, Argentynie, Brazylii i RPA. Dla mnie nie ma znaczenia, czy dziecko będzie wychowywane w związku heteroseksualnym czy homoseksualnym. Najważniejsze, by dobrze był przeprowadzony proces adopcji, by dzieciaki trafiały do kochających się ludzi, którzy zagwarantują wychowanie dzieci na dobrych ludzi. Bylibyśmy z Pawłem wspaniałymi rodzicami. Ale niestety nie w Polsce.

Paweł udzielił bardzo interesującego wywiadu. Przeczytałem cały, a nie tylko fragmenty. I wam też polecam, bo mówi o bardzo wielu problemach środowiska LGBT+. Warto rozmawiać na każdy temat. Nagle wszyscy stają przeciwko niemu. Bo wielu polskich polityków to zakłamane tchórze! Paweł Rabiej, kocham cię!”.

Cessanis we wpisie odnosi się do wczorajszego wywiadu, jakiego jego ukochany udzielił „Dziennikowi Gazecie Prawnej”. Rabiej zdradził poniekąd pewien plan:

– Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją – powiedział.

Po wywiadzie na partnera pabianiczanina spadła fala krytyki. Stąd zdanie we wpisie Cessanisa: “Nagle wszyscy stają przeciwko niemu”.

Pan Michał niedawno pokazał, że potrafi ostro reagować na prześmiewcze żartym na temat gejów. Zrobił to, kiedy mundurowy na swoim Facebooku opublikował mema ośmieszającego rodzicielskie aspiracje gejów. O żarcie z “dymkami” poinformowaliśmy jako pierwsi 10 stycznia (CZYTAJ TUTAJ). Cessanis pyta: “Dlaczego nie możesz zajść w ciążę?”, a Rabiej odpowiada: “Bo Twoje nasienie jest do dupy”. Temat podjęły ogólnopolskie media.

Zareagował (obecnie były już) komendant pabianickiej policji inspektor Cezary Petrus. Skarcił podwładnego i zadzwonił z przeprosinami za zachowanie funkcjonariusza. Cessanis i Rabiej są zbudowani postawą szefa pabianickiej policji.
– Nigdy nie pozwolę na to, aby publicznie nas znieważano – podkreśla Michał Cessanis w rozmowie z pabianice.tv.
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi w odpowiedzi na nasze pytanie poinformowała: „Pabianicka policja prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie dzielnicowego z Ksawerowa” (CZYTAJ TUTAJ). Z kolei krytycznie spojrzał na znanych gejów funkcjonariusz, który postanowił napisać do naszej redakcji (CZYTAJ TUTAJ
(Fot. Facebook/Michał Cessanis)
***
Oświadczenie
Ponieważ pod postem FB pojawiły się nienawistne wpisy, w niewybredny sposób nawołujące wręcz do rozprawienia się z homoseksualistami, byliśmy zmuszeni je ukryć. Apelujemy o kulturalną dyskusję. Temat, jak widać po reakcjach, jest ważny i słusznie poruszony, pojawiły się konstruktywne głosy. Zapraszamy do przedstawiania rzeczowych argumentów.

29 komentarzy do “Pabianiczanin popiera adopcję dzieci przez pary homoseksualne

  1. Najważniejsze, żeby być dobrym człowiekiem: nie kraść, nie palić tytoniu, nie upijać się przekazywać dziecku dobre wartości. To jakim się człowiek urodził nie ma znaczenia w tej sprawie. Oceniajmy po czynach, nie jak durnie po cechach wrodzonych

 1. Proponuję aby związki homo były obowiązkowe ! Inaczej będziemy zacofani! A poważnie to debilizm i rozpuszczenie przez tzw. lewacką poprawność polityczną sięga zenitu. A właściwie dna. Nie dajmy się homoterrorystom !!!

 2. A dlaczego ktoś ma przepraszać za Cessanisa??? Co on złego komu zrobił???

 3. Równość małżeńska? Kto broni parze gejów mieć dzieci? Czyżby natura?
  Dziecko to nie zabawka dla zaspakajania własnych egoistycznych potrzeb i zabawy w udawanie rodziny.

 4. Sorry ale ja nie chciałabym ,żeby mnie jako dziecko geje czy lesby chowały. No sorry ! Normalna Polska rodzina to mamo i tato .

 5. Proponowałbym panom Cessanisowi i Rabiejowi, poszukać dwóch chętnych lesbijek w celach reprodukcyjnych, w ich środowisku, a nie adoptować cudze dzieci, tylko mieć swoje własne.
  Za kilka lat, może się okazać, że ten adoptowany przez panów Rabieja i Cessanisa chłopczyk, oskarża obu panów o seksualne wykożystywanie, że zmuszali go do brania ,,wafelka” do buzi.
  Pan Cessanis skarżył się, że ksiądz chciał go homoseksualnie uwieść, ale wytrwał w cnocie i ,,nie dał” owemu księdzu. 99,9% skarg na molestowanie dzieci, to skargi chłopców na gejów właśnie. W więzieniach, tylko dzieciobójcy, mają gorzej od pedofilów, panowie Rabiej i Cessanis.

  1. Homoseksualizm i pedofilia to nie to samo. Homoseksualizm nie jest przestępstwem, zatem niemożliwe jest, by ów chłopczyk oskarżył panów Cessanisa i Rabieja o wykorzystywanie seksualne, gdyż nie są pedofilami.

   1. A do czego dorosłym facetom dziecko? od geja do pedofile droga nie daleka! normalny facet nie będzie wychowywał z drugim facetem dziecka! tylko o tym się nie mówi najlepiej źle mówić o ksiezach A już nie jeden artykuł czytałem o pedofilii wśród gejów

   2. A poza tym od geja do pedofile droga nie daleka. który normalny facet będzie wychowywał dzieci z drugim facetem? Wiele artykułów czytałam jak to geje molestuja dzieci. tylko o tym się nie mówi. Najlepiej zrobić naganke na księży bo tylko oni komentują nie nauczyciele nie geje nie ojcowie tylko księża

    1. Tak tylko pisane było ogólnie albo o innych osobach. A tu pojawiły się przewidywania dotyczące panów Rabieja i Cessanisa konkretnie. Dlatego taka “diagnoza” to, delikatnie rzecz ujmując, przegięcie.

   3. @pabianice.tv homoseksualizm to choroba gorsza od schizofrenii, schizofrenikom nikt nie pozwoli adoptować cudzych dzieci, ale nie zabroni mieć swoich, schizofrenicy mogą się rozmnażać, a geje nie. To samo z gejami, chcą mieć dzieci, nich dogadują się z lesbijkami i sobie je jakoś zapaładniają, zresztą jak widać, lesbijki nie chcą mieć dzieci z gejami, widać nie chcą narażać swych dzieci na podwójne zagrożenie wadami genetycznymi.
    Zniżacie się do POziomu gazety wybiórczej, a ukazywanie przykładu USA czy Europy Zachodniej, która za chwilę będzie miała szariat zamiast prawa rzymskiego, a to przez upadek norm moralnych, na mnie działa odwrotnie do zamierzeń, jestem narodowcem: Polski Śląsk! Serbskie Kosowo! Rosyjska Ukraina! Chłopak i Dziewczyna to Rodzina!
    Jestem tolerancyjny dla chorych, w tym gejów też, ale nie bez końca. A gadanie, że w USA tak jest, to moeż działa na Prezesa wszystkich prezesów Jarosława Kaczyńskiego.

    1. Zgodnie z naukowym konsensusem homoseksualizm jest jednym z wariantów ludzkiej seksualności. A jeśli ktoś uważa, że to choroba, to nie można się nad chorymi pastwić.

     1. @pabianice.tv pastwieniem się nad chorymi, jest kamienowanie homoseksualistów, jak Allah nakazał. Nie jest jednak uznanie za niezdolnych do adoptowania cudzych. Rabiej i Cessanis chcą mieć dzieci, niech sobie znajdą kobiety, które im te dzieci zrodzą i to jest tolerancja.
      Argumentowanie, że homoseksualizm, jest wariantem seksualności, fumta kłaków nie wart, Trynkiewicz gej-sadysta, też ma ,,wariant” seksualności, ergo: ,,wszystkie warianty seksualności są sobie równe i akceptowalne”. Niestety tak nie jest! Skoro jesteśmy przy nauce, to wedle biologów są dwa parawa biologiczne: 1) JEDNOSTKA STARA SIĘ POZOSTAĆ PRZY ŻYCIU; 2) JEDNOSTKA POŚWIĘCA SWE ŻYCIE DLA DOBRA GATUNKU. Homoseksualizm utrudnia wypełnienie drugiego prawa biologicznego, są granice tolerancji. Nekrofilia i zoofilia, też są wariantami seksualnościi. Są geranice tolerancji i właśnie do nich doszliśmy.

     2. A od kiedy nauka polega na konsensusie?
      Nauka polega na badaniach i wyciąganiu wniosków z zebranych danych,
      a nie na tym, że ktoś (lobbowany przez LGBT) sobie coś ustali w wyniku porozumienia.

    2. Ale się uśmiałam jak czytałam te komentarze. Teorie godne pochwały. Ze zdrowego punktu widzenia, na pewno dziecko takie będzie się wstydzić powiedzieć w szkole, że ma dwóch tatusiów. Nie będzie dziecko rozumiało, dlaczego inni mają mamę i tatę, a u niego jest inaczej. Pamiętajmy w szkole będzie napiętnowane przez kolegów i koleżanki. Trzeba patrzeć na zagrożenia, a nie na potrzeby.

 6. Niech Rabiej i Cesanis wyjadą z tej “zacofanej Polski “do tego “raju dla gejów
  w USA czy Holandii” i tam będą mogli sobie spełnić swoje zachcianki a Polsce będzie lżej bez nich .
  Wara homosiom od polskich dzieci.!!!

 7. Szanowny Panie,
  homoseksualizm do lat 70 ubiegłego wieku był chorobą. Następnie w wyniku głosowania pewnej grupy lekarzy przestał być uważany za chorobę. Niektórzy z tych lekarzy zmieniali kilkakrotnie w tej sprawie zdanie. Głosowanie w sprawie nie uznawania homoseksualizmu za chorobę miało miejsce kilka razy zanim homoseksualizm został wykreślony z listy chorób. Ponadto jako aktywny homoseksualista doskonale Pan wie, że w odbycie znajduje się flora bakteryjna zupełnie inna niż w kobiecej pochwie. Np. gronkowiec złocisty, który powoduje infekcje w mężczyzny oraz poważnie zmniejsza szanse na zajście partnerki w ciążę oraz powoduje u niej infekcje. Ten fakt jednoznacznie wskazuje, że ten rodzaj współżycia nie jest zdrowy. Innymi słowy odbyt służy do oddawania kału a nie do aktów seksualnych. Ponadto związki homoseksualne są zw swojej natury bezpłodne. Bezpłodność natomiast w przypadku par heteroseksualnych jest chorobą którą się leczy. Co również wskazuje na niezgodność tego typu związków z naturą. Ponadto wychowanie dzieci przez pary jednopłciowe powoduje u dzieci różnego rodzaju problemy. Polecam badania Regnerus. Najbardziej przykre jest to, że swoimi poczynaniami szkodzą Państwo dzieciom, bo uważacie że macie prawo je mieć. Sami możecie robić jako dorośli ludzie wiele rzeczy łącznie z niszczeniem swojego zdrowia. To Wasza sprawa. Jesteście dorośli. Proszę tylko abyście nie mieszali do swojego życie bezbronych dzieci. To, że w wielu krajach są “małżeństwa” homoseksualne i adoptuje się dzieci o niczym nieświawdczy. Miliony much jedzą kał. Moim zdaniem mylą się twierdząc, że to smaczne.

 8. Az sie wlos jezy od czytania waszych komentarzy. Ludzie opanujcie sie , co wam sie stalo. Co wam przedzkadza jezeli dwoch facetow sie kocha i chece byc ze soba, a nawet adoptowac dzieci. Prawda jest taka ze geje czesciej adoptuja dzieci ktore sa bardziej uposledzone niz w przypadku adopcji przez pary heteroseksualne.
  Jezeli kazdy mysli ze geje uprawiaja seks analny to jest w bledzie. Heteroseksualni faceci tez uprawiaja seks analny ale o tym nie mowia bo sie wstydza. Poza tym penis sluzy tez do sikania wiec po co ta awantura haha.

  1. “heteroseksualni faceci też uprawiają seks analny..” – tak to sobie Seba wmawiaj. A poza tym to ić i daj się adoptować :)

 9. Wszystkiego dobrego zycze dla Pana Rabieja i jego partnera. To w porzadku ludzie nikomu nic nie zrobili. Pozdrawiam was i nie przejmujcie sie tymi kometarzami na wasz temat. Pozdrawiam.

 10. Życzę Panom wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że w końcu w Polsce będą możliwe małżeństwa jednopłciowe i adopcje przez takie małżeństwa. Nie mam z tym żadnego problemu. I czy to się komuś podoba czy nie ludzi podobnie myślących jest w Pabianicach całkiem sporo. Pozdrawiam wszystkich homofobów:)

  1. @Amelio! możesz spełnić marzenia panów Cessanisa i Rabieja o dziecku, wstraczy: 1) dać się zapłodnić sztucznie jedmemu z nich;
   2) zrzec się praw rodzicielskich na rzecz ojca dziecka.
   Nie stój! Nie czekaj! Idź za głosem swego ,,altruizmu!” progejowskiego! Zły pomysł? Cudzymi dzićmi nie handluj @Amelio. A większość Polaków, zawsze będzie przeciwna adopocji cudzych dzieci przez gejów, transeksów czy lesbijki. Nie wierzysz? To rób referendum. W demokracji adopcja przez gejów nie przejdzie, tylko w ukrytym totalitaryźmie.

 11. Jak wielkim egoistą i egocentrykiem trzeba być aby myśleć będąc gejem o adopcji dziecka. Dla mnie jako ojca najważniejsze jest dobro mojego dziecka ale pozbawieni empatii geje nie zadają sobie trudu aby mieć na względzie to co będzie się działo z dzieciakiem w szkole , wśród znajomych, sąsiadów, otoczenia gdy okaże się , że ich opiekunami są homoseksualiści , jak bardzo mogą skrzywdzić psychikę dzieci . Dla nich najważniejsze jest spełnienie ich fantasmagorii i nie liczy się nic innego. Tylko w bardzo chorych umysłach mogą zrodzić się takie pomysły o adopcji dzieci i żadna indoktrynacja homoseksualna w tym nie pomoże bo nie da się zmienić natury, gdyby z resztą ona chciała to p Rabiej i Cessanis urodzili by się ślimakami bo tam w zależności od woli chęci mogą być raz dziewczynką raz chłopaczkiem i nie jest to anomalią.

Comments are closed.