FAKTY

Pabianiczanin znów szokuje. Opublikował łóżkowe zdjęcie z wiceprezydentem Warszawy

Michał Cessanis wrzucił do internetu odważne zdjęcie.

Zdjęcie pełne radości z obudzenia się w ramionach ukochanego mężczyzny opublikował Michał Cessanis, znany gej z Pabianic. Wtula się w niego wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej z partii Nowoczesna. U góry zamieszczono serduszka i podpis: “Lubimy takie poranki”.

Kontrowersyjne zdjęcie już zostało zauważone  przez “Super Express”. Nie umknęło też uwadze mediów społecznościowych – “zakwitło” na facebookowej stronie “Beka z totalnej opozycji”.

Cessanis i Rabiej niedawno wystąpili w teledysku – apelu o poszanowanie praw osób LGBT (CZYTAJ TUTAJ).

Pabianiczanin walczy także z internetowym hejtem. Skierował sprawę do prokuratury po niewybrednych komentarzach na naszym Facebooku, ale ta nie dopatrzyła się we wpisach znamion przestępstwa (CZYTAJ TUTAJ).

22 komentarze do “Pabianiczanin znów szokuje. Opublikował łóżkowe zdjęcie z wiceprezydentem Warszawy

 1. Sezon ogórkowy w pełni, widać to po bzdurnych tematach, obie Panie Redachtorki cierpią na brak pomysłów, jako przyciągnąć uwagę czytelników? Kogo obchodzi z kim Rabiej sypia? Gdyby wybuchła wojna, zginął obecny prezydent Warszawy, to Rabiej nowym Starzyńskim nie zostanie, nie ta głowa, Drogie Panie Redachotorki. Przypomina się anegdota o pewnym Żydzie-geju i jednocześnie niemieckim ,,patriocie”, że nie mógł zostać nazistą, jako żyd i gej,więc z konieczności został socjaldemokratą. Polska bankrutuje, a tu debilne tematy!

 2. Kontrowersyjne jest to, że ktoś wygrzebuje prywatne zdjęcie dwóch panów i robi z tego sensację.
  Oczywiście oni tylko na to liczą, wrzucając takie foto, ale normalnym odruchem byłoby zwyczajnie zignorować to zdjęcie,
  a nie robić z niego news dnia. Jak widać jednak Pani Redaktor Justyna (bądź Magdalena) ma obsesję na punkcie tej pary (a raczej dwójki).

  W Pabianicach jest wiele interesujących osób robiących ciekawe rzeczy – nie można o nich pisać, zamiast o kimś kto jest znany tylko z bycia partnerem polityka?

  1. jakie wygrzebywanie? przecież oni dali to publicznie, mediach społ!!! sami się odarli z prywatności, chyba przyznasz rację? napisały o tym ogólnopolskie media, a różnica polega na tym że na zdjęciu jest ważny w Polsce polityk, dlatego to zdjęcie inne od wszystkich

   1. No OK, sami to dali, sami zrezygnowali z prywatności – to prawda.
    Ale to nie powód, aby po takie zdjęcie sięgać i je od razu rozpowszechniać w mediach. Obojętnie czy w Super Expresach, czy w pabianice.tv.
    Rabiej – ważny polityk w Polsce? No bez przesady :) Jego kariera polityczna jest krótka i wątła, i jeszcze ta jego śmieszna nowoczesna partia.

  2. Panie Klemba zwróć się Pan do konkurencji. Oni też mają obsesję. A czytając pańskie komentarze to Pan ma obsesje. Na punkcie portalu.
   Jest Pan pewny że to jest kura? A może osioł…?

   1. Swego czasu zostałem zablokowany na profilu FB portalu za wyrażanie opinii sprzecznych z linią poglądową Redakcji (a to przecież szalenie obiektywna Redakcja), gdyż Panie nie znoszą, gdy ktoś ma inne opinie. Dlatego z tym większą przyjemnością zaglądam czasem na ten portal i również czasem coś skomentuję. Tak w ramach relaksu.

    Na portalu pabianice.tv. odnoszę się do tego co jest napisane na pabianice.tv, a nie u konkurencji. Nie mam aż tyle czasu, żeby przeglądać wszystko i wszędzie. Zresztą jaka to konkurencja, pabianice.tv jest bezkonkurencyjne, zwłaszcza w pisaniu o panach z nazwiskami na C.

    1. w zupełności się zgadzam! ta redkacja jak i sam portal to żenująca namiastka dziennikarstwa, ktora nie ma nic wpolnego z obiektywizmem i otwartoscią na wyrazanie opinii innych niz maja panie “redaktorki”.

    2. @Szymon Klemba dezaprobatę dla dyskryminacji gejów, wyraził SAM Prezydent całego NATO 8 w tym i Polski ) Donald Trump! Teraz w PiS-ie trwa pewnie, zbiorowe ćwiczenie się w obciąganiu ,,druta” mająącym do nas przybyć, w celu obrony Polski przed Chińczykmi i iinymi Ciapatymi, merykańskim gejom w mundurach z Fortu ,,Trump”. Morał z tego taki, że masz się przystosowaćć i w imię sojuszu amerykańsko-plksiego, nie bziakać na gejów, lesby i i9nsze ,,takie”!

 3. Infantylna osobowość, zakrawa to na ekshibicjonizm i rozpaczliwa chęć zwrócenia na siebie uwagi, do tego historyczność. Dobrze, że takie pajacowanie osób publicznych jest pokazywane.

 4. wstyd redakcjo, zalosne i godzace w jakosc zawodu dziennikarskiego. az zal wchodzic na ten portal, dlatego od dzisiaj przestaje, moze wreszcie stracicie reklamodawców i zamkniecie ten portal.

  1. To już po pabianice.tv skoro taki inteligent przestanie tu wchodzić. Już słyszę płacz w redakcji.

 5. Serio? O to zdjęcie afera? Ani nagość, ani porno rozkładówka, ani jakaś lala w bikini ledwo zakrywającym krocze, a afera jak o sextaśmę…. Facet świetnie pisze, a jego książka o Chinach jest chyba najlepszym przewodnikiem po tym kraju.

  1. Jakaś tam lala w bikini nie jest osobą publiczną. Co do książki o Chinach to sami ją promowaliśmy. Pisaliśmy także o spotkaniach z czytelnikami. Tu teksty o Michale Cessanisie: https://pabianice.tv/tag/michal-cessanis/page/2/
   Jednak ostatnio sam Cessanis robi wiele, by był kojarzony już nie z dziennikarstwem czy podróżami, a z byciem partnerem wiceprezydenta Warszawy. Jeszcze trochę takich działań, a o jego twórczości ludzie zapomną. Cóż – taki wybór…

   1. To tak jak wy redakcjo, nie robicie juz prawie nic byscie byli kojarzeni z dziennikarstwem. Cóz – taki wybor… Chociaż, redaktorko Justyno – prace zawsze mozna zmienic, a szkoda aby dobrze rokujaca, wyksztalcona dziennikarka pracowala w takim miejscu i w tak durny sposob marnowala potencjal

     1. Nie przejmujcie się dziewczyny, pewnie ma za to płacone. Na zdjęciu wystarczy zwrócić uwagę na ostatni komentarz, do jakiego artykułu został napisany. I wtedy wszystko będzie jasne :)

   2. Jak Lala w Bikini jest Celebrytką, to jest Osobą Publiczną-celebryci to osoby znane z tego, że są znane.

   3. Rabiej jak wid¢ spełnia definicję ,celebryty, bo nie umie rozwiązać kryzysu wycieku ścieków do Wisły, no ale nie został wiceprezydentem Warszawy dla swojego IQ, tylko dla swych preferencji gejowskich. Gorzej, że Trzaskowski też nie umie i, jak teraz w telewizorni słyszałem, potrzebuje jeszcze kilku tygodni na zatamowanie wycieku ścieków…Obaj upośledzeni umysłowo, czy kie licho?

Comments are closed.