FAKTY

Pani Iza ma odwagę pożegnać nadwagę

Pabianiczanka postanowiła schudnąć, dlatego wybrała się do dietetyka Naturhouse. Już straciła 12 kilogramów!

Zanim przekroczyła próg Centrum Dietetycznego Naturhouse przy ul Zamkowej 42, próbowała rozmaitych “cudownych” diet. Z marnym skutkiem, bo kosztowało to sporo wyrzeczeń, a efekt jo-jo dawał o sobie szybko znać.

Kiedy na Facebooku zobaczyła konkurs, w którym do wygrania była 3-tygodniowa kuracja, nie zastanawiała się długo, choć, jak przyznaje, nigdy nic nie wygrała…

Tym razem jednak szczęście dopisało. Efekty diety były zauważalne na tyle, że nie rozstała się z Naturhouse po 3 tygodniach. W styczniu br. ważyła 10 kilogramów mniej, w  lutym -12kg. Redakcja portalu pabianice.tv towarzyszy pani Izie w walce o zdrowie.

Bez głodówki i z głową

Cel jest prawdziwym wyzwaniem – pani Iza łącznie chce zrzucić 25 kg. Pabianiczanka niedługo skończy 40 lat, a ten wiek ma zamiar powitać już w zadbanym, zdrowym wydaniu.

– Z efektów jestem już bardzo zadowolona. Mniej stresuję się w sklepach z odzieżą. Już mogę kupować, co mi się podoba, a nie co na mnie pasuje – mówi.

Dieta jest bardzo urozmaicona, je się 5 razy dziennie. O przykrej głodówce nie ma mowy. Panią Izę wspiera w mąż. Jak? Przyrządza smakowite dania z przepisów dietetyka Naturhouse Karoliny Bednarowicz.

– Ulubione potrawy to gołąbki i pulpety w sosie pomidorowym – uśmiecha się pabianiczanka i dodaje, że pokochała ananasy: – Te owoce znakomicie  zastępują słodycze i pomagają spalić tkankę tłuszczową – przekonuje.

Metabolizm “podkręca” także suplementacja w postaci wyciągów oraz ekstraktów z ziół, warzyw i owoców, która przy okazji hamuje apetyt, jak również dodatkowo odżywia organizm.

– Każda dieta jest komponowana indywidualnie dla danej osoby. Cotygodniowe spotkania sprawiają, że nie traci się motywacji – tłumaczy dietetyk Karolina Bednarowicz.

TUTAJ znajdziecie porady, przykłady przepisów i informacje o metamorfozach z Naturhouse.

Już dziś umów się z dietetykiem (telefon: 790 879 431, ul. Zamkowa 42), który pomoże Ci schudnąć, przytyć lub utrzymać aktualną wagę.

 

 

 

 

art. promocyjny