FAKTY

Matuszewski swoje, Pielucha swoje

Pielucha-Mateusiak
Bożenna Kozłowska, Andrzej Żeligowski i Beata Mateusiak-Pielucha

Na konferencji prasowej (20 czerwca) w sprawie m.in. wykluczenia z szeregów PiS Andrzeja Żeligowskiego i Bożenny Kozłowskiej, zapytaliśmy posła Matuszewskiego, jak będzie wyglądała współpraca posłanki Beaty Mateusiak-Pieluchy z osobami objętymi procedurą usunięcia z partii. Kozłowska i Żeligowski należą go grupy ściśle współpracujących z parlamentarzystką. W rozmowie z miesięcznikiem „PabiaNICE” przyznał:
– Rozmawiałem z panią poseł Beatą Pieluchą tuż po ostatnich wydarzeniach, jakie miały miejsce w pabianickiej Radzie Miejskiej. Pani poseł powiedziała mi, że nie traktuje tych osób w jakiś szczególny sposób i podejmie konkretne kroki, by nie wykonywały one drobnych prac w biurze.
O to samo zapytaliśmy posłankę Pieluchę. Jej wypowiedź znacząco różni się od słów Marka Matuszewskiego:
– Nie znam sprawy. Kiedy spotkam pana posła Matuszewskiego, to zapytam o tę sytuację. W Pabianicach bardziej interesuję się sprawami mieszkańców niż lokalnymi, politycznymi rozgrywkami.

Jeden komentarz do “Matuszewski swoje, Pielucha swoje

  1. Bo taki jest ten cały pis. Rozgrywki personalne, kłótnie wewnętrzne, knucie przeciw sobie i innym itp. Na zajmowanie się sprawami miasta i mieszkańców już czasu brakuje. Np. co zrobił dla miasta poseł Matuszewski czy Pielucha, senator Łuczak, radny sejmiku Ciebiada? O radnych miejskich szkoda gadać. Właśnie na videoblogu kompromituje się jakiś dziadek nawiedzony. Nigdy więcej ludzi z PiS!!!

Comments are closed.