FAKTY

Plastikowa sławojka na Strzelnicy

Stary szalet już nie straszy.

Park Wolności wzbogacił się o przenośną toaletę typu toi-toi. Stanęła niedaleko miejsca, gdzie jeszcze niedawno zlokalizowany był murowany szalet, który został rozebrany.

– Najwyraźniej pan prezydent zauważył, że podczas świątecznych spacerów może dojść do sytuacji awaryjnej, ale gdyby stało się to w innym rejonie miasta, byłby kłopot – usłyszeliśmy od pabianiczanina spacerującego w pierwszy dzień Świąt w parku Wolności.

Urząd Miasta zapewnił, że plastikowych sławojek będzie na Strzelnicy więcej. Kiedy? Na wiosnę. O polityce szaletowej, polegającej na wyburzaniu murowanych WC pisaliśmy niedawno – tutaj.

Tagi:

2 komentarze do “Plastikowa sławojka na Strzelnicy

  1. Wszystko fajnie ładnie pikobello ale o czymś zapomnieliscie otóż samochód który wjeżdżał tego toitoia postawić tak zaoral drozkę prowadząca na plac zabaw ze szok.Jedna wielka breja błotna szkoda ze jedno zrobią drugie zepsuja.Kasę na pewno wzięli za toia z drogi zrobili chlew tyle w temacie.

    1. nie widzialam tej drozki na Strzelnicy, ale takie sytuacje to u nas chyba standard. tak samo jest przy pracach “zieleni” – autem wpierniczają się jak walcem i nie patrza gdzie

Comments are closed.