ROZRYWKA

Początek sezonu w Afloparku. Jakie atrakcje?

W najbliższy weekend, 9-10 kwietnia, rozpoczyna się sezon w Afloparku. To kompleks zieleni na skraju Pabianic i Ksawerowa, oddany do użytku w lipcu 2020 roku.

Wydarzenia inaugurujące otwarcie parku po zimie odbywać się będą w najbliższą sobotę oraz niedzielę (9-10.04) w godz. 10:00-18:00.

Weekendowe atrakcje

🌷zwiedzanie oraz możliwość podejrzenia budzących się do życia roślin cebulowych, m.in. krokusów, żonkili, tulipanów czy śnieżników;
🌷 plac zabaw dla najmłodszych;
🌷 kawa i ciasto w parkowej kawiarni.

Aflopark będzie otwarty również w Święta Wielkanocne.

W Wielki Czwartek oraz Wielki Piątek (14-15.04) zapraszamy w godz. 12:00-18:00, zaś tych z Państwa, którzy wraz z całą rodziną chcieliby złapać chwilę oddechu od świątecznego zgiełku, zachęcamy do spacerów po parku również w świąteczną sobotę, niedzielę oraz poniedziałek (16-18.04) w godz. 10:00-18:00, a przy tym – skosztowania pysznych, cukierniczych specjałów przygotowanych z myślą o naszych odwiedzających – zachęca menager Beata Bocian.

To tylko początek atrakcji, które w tym sezonie Aflopark szykuje dla swoich gości. Przed nami 6 kameralnych koncertów na świeżym powietrzu, a także 5 festiwali kwiatowych, z których pierwszy zaplanowany został na 23-24 kwietnia.

Podczas „Festiwalu Kwiatów Wiosny” odbędzie się, m.in. wystawa tulipanów, narcyzów i bratków, kiermasz roślin, spotkanie z ogrodnikiem, a na przybyłych gości czekać będą stoiska z lokalnymi specjałami.

M. in. dla mieszkańców Pabianic, Ksawerowa, uczniów, seniorów czy niepełnosprawnych bilet ulgowy kosztuje 10 zł. Pozostali za wstęp do ogrodu płacą 15 zł.