FAKTY

Podają pomocną dłoń, teraz sami jej szukają

Na „Allegro” ruszyła sprzedaż gadżetów Rap Lokal. Koszulki z poprzedniej i obecnej edycji oraz opaski-wejściówki można nabywać w systemie preorder.

– Musieliśmy udostępnić system przedsprzedaży. Niestety, w tym roku nie mamy wystarczającej ilości sponsorów, która pokryłaby koszty organizacji i produkcji gadżetów – mówią członkowie ekipy Rap Lokal.

Koszulki z tegorocznych edycji kolorystycznie odpowiadają barwom każdego z pięciu miast, w których odbędą się koncerty: Pabianice, Końskie, Bełchatów, Jarocin i Chorzów. Opaski są biletem wstępu na wszystkie pięć koncertów.

Jednocześnie organizatorzy ciągle poszukują firm lub osób, które chciałyby wesprzeć akcję. W tej sprawie można kontaktować się przez fanpage na Facebooku lub poprzez email: raplokalkoszulki@gmail.com

*****

Tydzień temu pisaliśmy o premierze klipu, promującego siódmą edycję charytatywnego eventu. Przypomnijmy – pieniądze zbierane podczas koncertów (bilety, licytacje, dobrowolne datki) przekazywane są na rehabilitację Łukasza Millera. Tegoroczny finał odbędzie się 15 listopada w klubie „Mariańska”.