ROZRYWKA

Podróżnik z Pabianic ze swoim partnerem zapraszają na azjatycką kolację

Zakochani w sobie faceci chcą przygotować egzotyczne dania. Żeby zjeść, trzeba wygrać licytację WOŚP. 

Michał Cessanis, dziennikarz i podróżnik z Pabianic w nietypowy sposób wspiera 27. finał WOŚP. Razem ze swoim życiowym partnerem wiceprezydentem Warszawy Pawłem Rabiejem zaprasza dwie osoby na  azjatycką kolację.

Aby zjeść wspólnie z nimi, należy wygrać licytację – TUTAJ. Aktualnie cena wynosi 910 zł. Aukcja trwa do 13 stycznia, do godz. 21.14.

Tak Michał i Paweł zachęcają do boju o wspólną biesiadę: „Zwiedziliśmy niemal cały świat, spróbowaliśmy różnych smaków. Jak do tej pory najbardziej zainspirowała nas kuchnia Bangkoku, Hanoi, Seulu i Singapuru.  Na co dzień zaś nieustannie inspiruje nas Warszawa. By wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zapraszamy was na wspólną podróż przez tradycje kulinarne najsmaczniejszych miejsc w Azji. Przygotujemy dla was autorską kolację dla dwóch osób – inspirującą podróż przez kultury i smaki Dalekiego Wschodu!”.

ZOBACZ TUTAJ PEŁNY HARMONOGRAM WOŚP 2019

O Michale

Michał Cessanis jest muzykoterapeutą po Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Swoje pierwsze dziennikarskie kroki stawiał pod okiem naczelnej pabianice.tv Magdaleny Hodak. Jest jej najzdolniejszym wychowankiem. Pracował też w “Expresie Ilustrowanym”, “Życiu Warszawy” i “Rzeczpospolitej”. Obecnie jest zastępcą redaktora naczelnego “National Geographic Traveler”, od niedawna materiały Cessanisa można oglądać w „Dzień Dobry TVN” w podróżniczym cyklu „48 godzin”. O swoim homoseksualnym związku para Cessanis – Rabiej poinformowała oficjalnie w czerwcu ub. roku, w programie “Skandaliści” (Polsat News).

2 komentarze do “Podróżnik z Pabianic ze swoim partnerem zapraszają na azjatycką kolację

Comments are closed.