Polityka prywatności

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO)

Korzystając z serwisu wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych partnerów biznesowych oraz wyrażasz zgodę na korzystanie z tzw. cookies i przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych – w szczególności adresu IP.

Zgoda i cel.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (w szczególności numeru IP) przez Magdalena Hodak NIP 7311404335  i zaufanych partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Przetwarzanie odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora lub strony trzeciej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Zmiany sposobu wykorzystania danych możesz dokonać poprzez zmiany ustawień Twojej przeglądarki.

Administratorem danych jest  Magdalena Hodak. Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania, czyli do momentu cofnięcia zgody, ograniczenia lub innych działań z Twojej strony ograniczających tę zgodę, lub do czasu wynikającego z przepisów powszechnie obowiązującego prawa. Jednocześnie informujemy, że możesz wystąpić o zmianę danych lub ich uaktualnienie. Masz też prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Informujemy też, że ewentualne przekazywanie danych odbyć się może jedynie w drodze umowy o powierzenie przetwarzania danych zobowiązującej taki podmiot do odpowiedniego zabezpieczenia danych i niekorzystania z nich do własnych celów.

Jednocześnie posiadane przez nas dane mogą być na zasadzie odrębnych przepisów pozyskane przez organy publiczne, szczególnie przez organy ścigania, w przypadku, gdy w jakikolwiek sposób korzystanie z naszej strony związane będzie z uzasadnionym podejrzeniem popełnienia przestępstwa. W związku z powyższym zalecamy unikanie komentarzy szkalujących i obrażających inne osoby.