FAKTY

Poseł Marek Matuszewski zawieszony w PiS

Według Jarosława Kaczyńskiego parlamentarzysta działał na szkodę partii.

Prezes Jarosław Kaczyński surowo rozprawił się z posłem z naszego okręgu Markiem Matuszewskim. Został on właśnie zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS. Parlamentarzysta ma swoje biuro w Pabianicach przy ul. Stary Rynek, dzieli je z senatorem Maciejem Łuczakiem, który szefuje okręgowym strukturom PiS.

“Decyzja ta ma związek z działaniem posła Matuszewskiego na szkodę PiS w okręgu łódzkim” – oznajmiła na Twitterze rzeczniczka partii Beata Mazurek.

Ostatnio Marek Matuszewski nie miał dobrej prasy. Dziennik “Fakt” podał w październiku, że poseł PiS ze Zgierza miał zbudować w tym mieście układ obejmujący rodzinę jego i jego żony, czyli tzw. układ zgierski. Media spekulowały, że może za to zapłacić karierą polityczną. Matuszewski jest posłem od 2009 roku i w obecnej sytuacji nie ma szans na ulokowanie na listach wyborczych w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych.

Na naszych łamach Marek Matuszewski wypowiadał się ostatnio w tekście: “Co z maturą Krzysztofa Ciebiady? Na jakiej uczelni się kształci?”. TUTAJ pozostałe teksty, w których występuje poseł.

(Fot. Paweł Nowak)

2 komentarze do “Poseł Marek Matuszewski zawieszony w PiS

  1. i co teraz stery przejmie całkowicie Krzystof Ciebiada i Maciej Łuczak? Daj Bóg, bo to zwiastuje koniec PIS w regionie!!! dobra wiadomość!!!

Comments are closed.