FAKTY

Poseł Matuszewski chwali się dofinansowaniem dla szpitala

Parlamentarzysta obkleił słupy i tablice ogłoszeniowe swoimi plakatami. Wszystkie zerwano.

19 października informowaliśmy o dofinansowaniu dla pabianickiego szpitala. PCM otrzyma od Ministerstwa Zdrowia 5,95 mln zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na modernizację Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz budowę lądowiska.

Na ostatniej sesji (miniona środa, 25 października) radny miejski Antoni Hodak (PiS) zwrócił uwagę proprezydenckiemu KKRP, że dofinansowanie otrzymaliśmy dzięki zaangażowaniu senatora Macieja Łuczaka. Przewodniczący większościowego klubu Krzysztof Rąkowski stwierdził, że gdyby nie dobrze napisany wniosek, to Pabianice nie otrzymałyby od rządu zastrzyku gotówki.

Tymczasem pod ministerialne dofinansowanie podpiął się poseł PiS Marek Matuszewski. Plakaty z jego podobizną i podpisem „5 mln 950 tys. zł dla Pabianickiego Centrum Medycznego – bo dotrzymujemy obietnic” pojawiły się na tablicach ogłoszeniowych w całym mieście. Wisiały niecałe dwa dni – zostały pozrywane.

Poseł Marek Matuszewski i senator Maciej Łuczak mają wspólne biuro na Starym Rynku. W grudniu odbędą się wewnętrzne wybory PiS.

2 komentarze do “Poseł Matuszewski chwali się dofinansowaniem dla szpitala

  1. Tworzenie PiS 2 w toku.
    Wyrzuceni renegaci chcą być PiSem w BSR żeby im żyło się lepiej, BSR też chce takiego udawanego PiSu żeby jemu żyło się lepiej
    Dziel i rządź to maksyma Pana Posła od lat.

Comments are closed.