FAKTY

Poseł PiS z naszego okręgu ostrzega przed zoofilią

Tomasz Rzymkowski użył odważnego zestawienia.

Zdecydujemy miedzy Polską, w której małżeństwem jest związek kobiety i mężczyzny, a Polską w której “małżeństwem” jest związek dwóch panów albo jednego pana z kozą? – napisał 3 czerwca na Twitterze Tomasz Rzymkowski, poseł wybrany z naszego okręgu. Startował z 6. miejsca na liście PiS, zdobył 20 752 głosy ( w samych Pabianicach – 1264).

W poście parlamentarzysta udostępnił grafikę autorstwa Andrzeja Krauzego – mieszkającego od lat w Wielkiej Brytanii satyryka. Przedstawia ona dwóch mężczyzn, którym udzielany jest ślub w urzędzie stanu cywilnego. Za nimi w kolejce czeka mężczyzna z kozą i mówi do niej: “Jeszcze tylko ci panowie wezmą ślub i zaraz potem my”.

Tomasz Rzymkowski sprawuje mandat poselski drugą kadencję. W latach 2015-19 był posłem  Kukiz’15, teraz  –  Prawa i Sprawiedliwości. W obecnej kampanii wspiera Andrzeja Dudę, ostrzegając, że wybór Rafała Trzaskowskiego oznaczać będzie  wybór innej drogi cywilizacyjnej, na której pełne prawa (co sugeruje wpis okraszony rysunkiem) uzyskają nie tylko homoseksualiści, ale i zoofile.

 

 

Tagi: