FAKTY

Posiedzą 3 miesiące

Areszt dla pseudokibiców.

Dziś od rana w Sądzie Rejonowym w Pabianicach rozpatrywano wnioski o areszt tymczasowy dla grupy 12 pseudokibiców, których zatrzymano we wtorek (15 maja) w związku z dokonaniem rozboju – ŁKSiacy zaatakowali właściciela sklepu przy ul. Moniuszki (fana Widzewa) – czytaj TUTAJ i TUTAJ. Postawiono już im prokuratorskie zarzuty. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia.

Sąd zdecydował, że wszyscy spędzą w celi najbliższe 3 miesiące. W gmachu przy ul. Partyzanckiej pojawili się koledzy i partnerki zatrzymanych. Były łzy, rozmazane makijaże, a po pierwszych zasądzonych aresztach kumple dowozili torby z ubraniami. Pseudokibice trafili do różnych placówek więziennych na terenie województwa, m.in. do Łodzi i Piotrkowa.


4 komentarze do “Posiedzą 3 miesiące

  1. To sobie chłopcy pośpiewają na spokojne meczowe pląsy, o ile nie będą współdzielić cel z “konkurencyjnymi” kibicami, może rozszerzą i udoskonalą repertuar? ;)

  2. Spodziewam się, że powoli robią im się okrągłe oczy ze zdziwienia, bo byli pewni swojej wszechmocy ,a tu nagle jeb – są maludcy .

  3. Brawo to się nazywa konkretna decyzja ! Partnerki czy też żony mogły ich przypilnować ,na łzy trochę późno !!

Comments are closed.