FAKTY

Prezydent tramp

Prezydent Grzegorz Mackiewicz w tym tygodniu wrócił z urlopu. Jak zwykle na miejsce wypoczynku wybrał góry – tym razem Izerskie i Kaczawskie (Sudety Zachodnie). Rodzina Mackiewiczów weszła m.in. na Skalnik (945 m n.p.m.), Waligórę (936), Wysoką Kopę (1126) i Skopiec (724). Prezydent chce zaliczyć Koronę Gór Polski – z 28 szczytów zdobył już 16.

(Fot. Facebook)

PRZECZYTAJ O WAKACYJNYM POŁOWIE SENATORA ŁUCZAKA

8 komentarzy do “Prezydent tramp

  1. To są jedyne szczyty, którymi może się pochwalić. Na resztę opuszczamy zasłonę milczenia.

  2. To podgardle świadczy o kondycji jegomościa … kończ i wstydu sobie oszczędź … Dychto przy tobie to był wizjoner …

    1. To prawda, Dychto mimo wielu wad …. miał dwie zalety … miał jaja jako facet i był człowiekiem. Ten chłopczyk w krótkich spodenkach … boi się własnego cienia. Trzęsie portkami jak tylko mocodawcy z Łodzi nogą tupną … lub jeśli tylko trzeba podjąć trudną decyzję …
      Jeszcze rok musimy wytrzymać :(

  3. Dychto zmarnował miastu 8 lat. “My mamy szpital, ratujmy szpital”. I tak 8 lat. Przyszedł Mackiewicz i w rok sprawę szpitala załatwił. Dzisiaj szpital jest już na plusie. Takie są fakty.

    1. Prawdziwy geniusz !!! Zadłużył miasto, żeby spłacić szpital. Długo pozostał a szpital goni w piętkę. Na plusie ? Chyba u księgowej. Parking płatny 24h nie przeszedł bo się ludzie wściekli. Już za Dychto miał takie zapędy ale wtedy Prezydent hamował Grzesia. Teraz hulaj dusza piekła nie ma. Jak to wszystko się wyleje to się ludzie ze szczęścia nie pozbierają.

Comments are closed.