FAKTY

Prezydent wreszcie poparł pabianiczankę!

Grzegorz Mackiewicz zachwala już trzeciego kandydata. Na kogo sam zagłosuje?

Trwają ostatnie godziny kampanii wyborczej – w najbliższą niedzielę zagłosujemy na swoich przedstawicieli w Europarlamencie. Na liście Koalicji Europejskiej znalazła się pabianiczanka Aleksandra Stasiak. Dziś przed ratuszem poparcia udzielił jej prezydent Grzegorz Mackiewicz.

Przypomnijmy, że kilka dni temu napisaliśmy o dysonansie – ojciec miasta oficjalnie poparł dwóch łódzkich kandydatów. Najpierw uczestniczył w konferencji zorganizowanej przez Joannę Skrzydlewską, a tego samego dnia wieczorem wystąpił w spocie razem z Marcinem Gołaszewskim. „Popieram dla dobra Pabianic” – deklaruje Mackiewicz na wyborczym plakacie łodzianina.

Na kogo zagłosuje prezydent, skoro zachwala trójkę kandydatów? Tego zdradzić nie chciał:

– Wspieram całą listę Koalicji Obywatelskiej i w jej obrębie kilka osób. Wszyscy pracujemy na dobry wynik, który będzie zależał od frekwencji. Mam nadzieję, że ta dopisze – odpowiedział dyplomatycznie.

4 komentarze do “Prezydent wreszcie poparł pabianiczankę!

  1. Dzisiaj wiem jedno ,nie zagłosuję na żadną skrajną prawicę ! Chcę żyć w wolnym kraju,niezależnym od jednego dyktatora czy jednego kościoła ! Zostaje mi KE lub Wiosna ,do niedzieli zdecyduję . Posłowie do PE mogą bardzo dużo,więc wybierzmy mądrze !

  2. Pierwszy krach w koalicji skoro wolą promować poko. Swojej kandydatki wstydzą się i na koniec promują. Szkoda gadać

Comments are closed.