ROZRYWKA

Przed nimi wielka gala

Za tydzień odbędzie się półfinał konkursu Miss Polski 2017 i finał Miss Polski Nastolatek 2017. Kibicujemy Karolinie i Milenie.

19-letnia ksawerowianka Karolina Źródłowska dwa tygodnie temu została I Wicemiss Ziemi Łódzkiej, a 15-letnia pabianiczanka Milena Musiał – I Wicemiss Nastolatek Ziemi Łódzkiej (czytaj tutaj). Teraz dziewczyny przygotowują się do wielkiej gali, która odbędzie się na scenie Amfiteatru w Kozienicach.

Kiedy wystąpią, gdzie je zobaczymy?

23 czerwca (piątek) – półfinał Miss Polski. 38 piękności z całego kraju będzie rywalizować o awans do finału i szansę na koronę oraz możliwość reprezentowania Polski na największych światowych konkursach, m.in. Miss World, Miss International czy Miss Supranational. Imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz, zagra Feel i Marta Podulka. Karolina wylosowała ostatni numer startowy – 38.

24 czerwca (sobota) – finał Miss Polski Nastolatek. O koronę powalczą 22 finalistki. Na zwyciężczynię tegorocznej edycji konkursu, oprócz tytułu, czeka kontrakt modelingowy z agencją New Stage oraz podróż do Hiszpanii. Wystąpi Tony T (R.I.O.) i Carmell. Galę poprowadzi Kamil Baleja. Milena startuje z numerem 16.

Retransmisję obu imprez obejrzymy na antenie TV4:

27 czerwca (wtorek) godz. 21.00 – półfinał Miss Polski 2017
29 czerwca (czwartek) godz. 21.00 – finał Miss Polski Nastolatek 2017

Złoty Bilet dla Miss Internetu

Po raz pierwszy można głosować na Miss Internetu wśród półfinalistek MP i finalistek MPN. Dorosłe kandydatki walczą o Złoty Bilet, czyli automatyczny awans do finału Miss Polski 2017, a nastolatki o awans do finałowego top 10. Możemy pomóc naszym dziewczynom wysyłając SMS (koszt 2,46 zł z VAT za jeden):

Karolina Źródłówska – SMS o treści mp.38 na numer 7248
Milena Musiał – SMS o treści mpn.16 na numer 7248

Głosowanie odbywa się w dwóch turach – pierwsza potrwa do poniedziałku (19 czerwca) do północy. TUTAJ szczegółowe zasady i przebieg, a TUTAJ możecie na bieżąco śledzić wyniki.

(Fot. Marcin Mietlowski)


SPRAW SOBIE T-SHIRT Z TRAMWAJEM “41”