FAKTY

Przewodniczący klubu PiS dorabia w Białymstoku. Zajmuje się…

1.650 zł za jedno zebranie miesięcznie.

Radny miejski Tadeusz Feliksiński (jednocześnie przewodniczący klubu rajców PiS) od września zasiada w Radzie Nadzorczej Podlaskiego Centrum Rolno-Towarowego w Białymstoku. W rejestrze działalności czytamy, że Centrum zajmuje się m.in. „wynajmem własnej lub dzierżawionej nieruchomości, handlem surowcami rolniczymi oraz hurtową sprzedażą owoców i warzyw, łącznie z ziemniakami i produktami z ziemniaków”.

PCR-T to spółka z 30-procentowym udziałem Skarbu Państwa, pozostałe 70 jest w rękach akcjonariuszy. Ministerstwo Rolnictwa ma prawo do dwóch przedstawicieli-obserwatorów w Radzie Nadzorczej.

– Jestem tam zatrudniony od niedawna, od września – potwierdza Tadeusz Feliksiński w rozmowie z pabianice.tv. Zapytany o zarobki dodaje: – To około 1.650 złotych miesięcznie. Na zebraniach spotykamy się raz w miesiącu.

70-letni Tadeusz Feliksiński w oświadczeniu majątkowym za ubiegły rok (2016) podał, że z tytułu emerytury zarobił 59.751,98 zł. Do tego doszła dieta radnego – 19.048 zł. Ponadto na koncie ma 10.000 zł i 8.000 $ oszczędności.

Przypomnijmy – wczoraj informowaliśmy, że Andrzej Żeligowski (przewodniczący RM) i Jarosław Habura (prezes MZK) stracili posady w Radzie Nadzorczej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łęczycy – CZYTAJ TUTAJ.

Tagi:

7 komentarzy do “Przewodniczący klubu PiS dorabia w Białymstoku. Zajmuje się…

  1. My wiemy o tym od samego początku, wspieramy Pana Tadeusza i mu kibicujemy. Jesteśmy pewni , że w związku z nowymi obowiązkami nagle nie zacznie go bronić niejaka czy raczej nijaka Kasia gastrycznie pełna po obiedzie za tysiaka.

 1. Pan Tadeusz jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu
  Z drugiej strony nie dostał rady za zdradę czy za machlojki jak Żeligowski
  Panie Tadeuszu trzymamy kciuki

 2. Ciebiada dostał – bo misiewicz, Kosmala pomimo zarzutów prokuratorskich – też, teraz Feliksiński – pomimo współpracy…
  Tylko różycką ciągle pomijają….. no prośba….

  1. Masz na myśli jakąś konkretną Różycką ? Te Panie Różyckie, które znam pracują i mają się dobrze. Kombinuj dalej kreciku bez finezji.
   Słaba ta próba zdyskredytowania nieprawdziwą informacją, wysil się troszkę to może będzie zabawnie. :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *