KRUCHTA

Przyjedzie prorokini, która pomaga wyzdrowieć

Maria Vadia, świecka misjonarka i ewangelizatorka, chce pomóc mieszkańcom naszego miasta.

Już nie uzdrowiciele, ale uzdrowicielka przyjedzie do Pabianic. Po ojcu Bashoborze z Afryki i ojcu Maniparambili z Indii nad Dobrzynkę dotrze Maria Vadia (Kubanka z USA). W tym roku w Polsce prowadzi ona m.in. Weekendowe Szkoły Prorocze. Spotkanie z nią organizuje Wspólnota Dobrego Pasterza. Odbędzie się 18 lutego w godz. 9-21 w auli św. Anny przy kościele św. Mateusza. Koszt 50 zł – z obiadem.

Jak czytamy na jezuswpabianicach.pl: „Maria Vadia posługuje na wszystkich kontynentach świata. To założycielka fundacji Chwała Boża, członek stowarzyszenia kobiet katolickich Magnificat oraz autorka wielu książek o tematyce religijnej. Jej modlitwa Uwielbienia w mocy Ducha Świętego otwiera w człowieku zupełnie nowe obszary na działanie Łaski Bożej. Dlatego też podczas prowadzonych przez nią Sesji jest wiele uzdrowień tak fizycznych jak i duchowych”.

TUTAJ przeczytasz o wizycie w Pabianicach Johna Bashobory, a TUTAJ pisaliśmy o charyzmatyku z Indii.


6 komentarzy do “Przyjedzie prorokini, która pomaga wyzdrowieć

  1. ja pie……., miasto zabobonów, ale w sumie co się dziwić skoro nawet rząd chce oficjalnie zatwierdzić duchowe uzdrawianie w przychodniach, to się w tym kraju dzieje to nawet Monthy Python by nie wymyślił :))))

    1. a najlepszy numer, że jak Bóg stwarzał świat, to nie było czasu ani przestrzeni-tak twierdzą kosmolodzy na podstawie praw fizyki, czyli przyrody…czas i przestrzeń wybuchły w czasie Wielkiego Wybuchu-nauka to też zabobon jak widać.

  2. nowy Biskup powinien zrobić porządek z tym dziadostwem przy Mateuszu – kolejne pogaństwo w stylu kościołów protestanckich

  3. a to przeszkadza, że cała ta religia to siedlisko zła i skupia wszystko co najgorsze. Można być dobrym człowiekiem, ale nie pajacować z kobitą która pieniądze z tz “uzdrowień” wydaje na botoks i operacje twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *