FAKTY

Radna: A dlaczego parking przed szpitalem ma nie być płatny 24 godziny? [VIDEO]

W lipcu przed szpitalem stanęły parkomaty. Trzeba płacić po 2 zł za godzinę przez całą dobę, także w niedziele i święta. Zapytaliśmy radnych, co sądzą o takiej praktyce.

Radni zgodzili się w czerwcu, by opłaty przed PCM zbierała zewnętrza firma: przed frontem, od strony SOR i za prosektorium – w Alei Dębów. Za zostawianie aut w dwóch ostatnich lokalizacjach do lipca nie były pobierane pieniądze. Głosując za parkingiem nie wiedzieli jednak, jakie warunki narzuci prywatna firma. Dlatego zapytaliśmy ich teraz, co sądzą o płaceniu non stop.

Radny Zbigniew Grabarz (BSR) uważa, że lepszym rozwiązaniem byłaby płatna strefa do wieczora, bo „potem nie ma ruchu”.

Monika Cieśla z PiS chciałaby, aby przed PCM można było parkować bezpłatnie, gdyż rodziny przyjeżdżają opiekować się pacjentami i spędzają w szpitalu nawet kilka godzin, zatem nie powinni być obciążani kosztami – już sporo wymusza ich sama choroba.

Radni Krzysztof Rąkowski i Robert Dudkiewicz z PO (Koalicyjny Klub Radnych Pabianice) uznali, że nie mają na parking koło szpitala żadnego wpływu.

Z kolei radna Iwona Marczak (Koalicyjny Klub Radnych Pabianice) zapytała: „A dlaczego nie mają płacić 24 godziny na dobę, przecież do szpitala całą dobę przyjeżdżają”.

5 komentarzy do “Radna: A dlaczego parking przed szpitalem ma nie być płatny 24 godziny? [VIDEO]

  1. To już chyba lepiej trafić do więzienia. Idzie człowiek do szpitala, jedzenie dostaje żenujące, za TV musi płacić, a do tego zdzierają za parkingi i wszystko, na czym można cokolwiek zarobić. Tymczasem w “pace” wszystko za darmo, a nawet siłownię czy edukację oferują ku rozwojowi indywidualnemu! ;)
    Szczerze mówiąc nigdy przez myśl mi nie przeszło, że przy ulicy Zagajnikowej “złapie” nas kiedykolwiek strefa płatnego parkowania… :-O

  2. Rzygać się chce, strategicznie nieporadna radna. Radna jednego mieszkańca z pokoju obok pod tym samym dachem.

  3. Ten krótki filmik to świetna wskazówka dla wyborców w przyszłych wyborach samorządowych.

  4. Zdrajczyni Marczak nigdy nic nie mówi na sesjach i milczy Jest sterowana przez kolesi z PO i BSR . Ale jak sama ma od siebie coś powiedzieć ,to może lepiej by milczała Z drugiej strony stać ich mężulo dostał za jej zdradę posadę w PCM więc nie narzekają na kasę
    Mam nadzieję że na tą panią już nikt nie odda żadnego glosu

  5. O 9.08 obudził się ovo radny po ciężkim wieczorze który o sterowaniu Ksawerowskim powinien wiedzieć, najlepiej z autopsji.

Comments are closed.