FAKTY

Radny PiS o lotach VIP-ów z rodzinami: Należało się, bo sobie na to zapracowali

Samorządowiec nie widzi nic złego w nadużyciach i dowolnym korzystaniu z publicznych pieniędzy.

Choć marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński zrezygnował z funkcji, sprawa jego służbowych lotów, na które zabierał rodzinę, jeszcze się nie skończyła. Kilka dni temu prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział nawet zmianę przepisów – ustawa ma zapobiegać kolejnym nadużyciom związanym z przelotami maszynami rządowymi.

Tymczasem pabianicki radny miejski Piotr Różycki (PiS) dziś rano opublikował tekst portalu money.pl dotyczący długu publicznego i ostatniego wykupu obligacji. Czytamy w nim m.in. „Notowania polskiego długu spadły w czwartek do rekordowego poziomu (…) Obsługa długu to poważny wydatek. W ciągu sześciu miesięcy roku wydano na to ponad 14 mld zł (…) Źródełko finansowania programów rządowych przekształca się w coraz szerszy strumień”.

Różycki okrasił post opisem: „I dlatego jak dla mnie marszałek Kuchciński mógł sobie wylatać drugie tyle. Im się należało? Nie!!! Oni sobie to wypracowali. Koniec i kropka…..”

4 komentarze do “Radny PiS o lotach VIP-ów z rodzinami: Należało się, bo sobie na to zapracowali

  1. Nie proszę Pana, nie zapracowali. Pracuje się na pensje/uposażenie a te loty były po prostu nadużyciem. Dodam jeszcze historię o rządowej limuzynie odbierającej pana marszałka z lotniska, która specjalnie przyjechała wioząc powietrze

  2. I właśnie przez takie podejście do publicznych pieniędzy ten kraj tonie w g^^nie. Rozpasana kasta, a mierny ale wierny przyklaskuje. Smutek.

    1. takie samo podejscie do publicznych pieniedzy prezentuje cala klasa polityczna
      wszystkich wysiudac, kopa na dowidzenia zamiast setki tysiecy odprawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *