FAKTY

Radny Różycki ma obsesję na punkcie pań w takim typie urody?

Radna Cieśla (36 lat) według radnej Kriger-Kozłowskiej (56 lat) jest do niej podobna.

Do ekspresyjnego wystąpienia doszło na ostatniej sesji Rady Miejskiej (21 grudnia). Radna Zofia Kriger-Kozłowska wyraziła swoje oburzenie z powodu pomylenia jej z inną kobietą oraz komentarza radnego Piotra Różyckiego (PiS). Zdaniem radnej (z wykształcenia germanistki) wyraził w swoim wpisie poglądy antyniemieckie.

Radny Różycki udostępnił na Facebooku filmik ze świątecznego spotkania działaczy KOD, podczas którego śpiewali kolędę – przeróbkę “Przybieżeli do Betlejem”. Zadedykowali ją prezydentowi Andrzejowi Dudzie.

Różycki był przekonany, że śpiewa i dyryguje Kriger-Kozłowska (screen). Opatrzył filmik komentarzem: Żenujący popis radnej PO Zofii Kriger-Kozłowskiej. Przedkładanie politycznej histerii nad tradycję wielu polskich domów to zwyczajny brak instynktów samozachowawczych. Co dalej Pani radna? Może cz​as na zmianę tłumaczenia hymnu Niemiec? Proponuje.. “Niemcy Niemcy mój Narodzie Ahmed drapie się bo brodzie…….

Radna na sesji nie wytrzymała. Stwierdziła, że Różycki ma obsesję na jej punkcie i “radna Cieśla (PIS – przyp. red) też może być podejrzana. Jest blondynką, wkłada czerwone sukienki i nosi okulary“. Zażądała przeprosin. Radny powiedział słowo “przepraszam”, ale jedynie za pomylenie jej z inną kobietą. Zaznaczył, że jest łudząco podobna, a to właśnie radna Kriger umieściła kodowską kolędę na swoim profilu.

Monika Cieśla, zagadnięta przez pabianice.tv stwierdziła, że raczej nie jest podobna do Zofii Kriger-Kozłowskiej: – A już tym bardziej nie udostępniam treści o takim charakterze, więc nie sposób mnie pomylić.

Posłuchajcie pełnego emocji wystąpienia radnej Kriger-Kozłowskiej:

11 komentarzy do “Radny Różycki ma obsesję na punkcie pań w takim typie urody?

 1. Członek Solidarności, która popiera KOD i protestuje razem z ZNP … czy ktoś nadąża za tą kobietą ? :)

 2. Kto zna to wie że to kiepski policjant, kiepski radny i kiepski czlowieczek niebieski. I nie zrozumie i nie pojmie że zachował się niegodnie bo dla niego to norma. Powinien zdać mandat ale… Szkoda słów Pani Zosiu.

 3. Też tak słyszałem. Na dodatek Niemców nie lubi i szlabanu pod szpitalem. Pozdrawiam i życzę spokojnych świąt :)

 4. Akurat tak się składa, że znam Pana Różyckiego i moim zdaniem jest to najbardziej wyrazisty radny Rady Miasta. Czasem mówi dosadnie i wprost … ale wolę takiego radnego niż pluton radnych PO+BSR+N. którzy nie mają żadnej własnej inicjatywy poza podnoszeniem rączki za tym co powie prezydent.

  1. Ja natomiast nie rozumie sformułowania, że też mogę być podejrzana bo jestem blondynką i noszę okulary. Otóż ja nie mogę być podejrzana ponieważ nie popieram KOD i nigdy nie bywam na tego typu spotkaniach. I to pani radna Zofia Krygier Kozłowska powinna wiedziec.

 5. “kolendom niemieckom” … jeśli tak wypowiada się nauczyciel … to Boże broń nas przed takimi lektorami języka …

 6. Różycki wszedłeś we wrony, kracz jak i ony.
  Najgorszy ptak co sra we własne gniazdo.

  Nie lubie PO, KOD-u tym bardziej, ale jest pan nielojalny.

Comments are closed.