KRUCHTA

Różańcem uratują Polskę i świat

Wspólnota Dobrego Pasterza z Pabianic włącza się w ogólnopolską akcję „Różaniec do granic” i zaprasza chętnych na wyjazd autokarowy w okolice Braniewa – na granicy z Rosją.

Inicjatywę „Różaniec do granic” zaplanowano na 7 października. Przyświeca jej hasło zaczerpnięte od siostry Łucji z Fatimy: „Nie ma problemu, którego nie można rozwiązać za pomocą różańca”. Modlitwa rozpocznie się równo o godz. 14.00.

Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej RDG: „Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii, a tysiące świadectw i udokumentowanych cudów dowodzi jego niezwykłej skuteczności. Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznych momentach historii zawsze była przy nas, a my przy Niej. Jako ratunek dla świata, Matka Boża wskazuje na modlitwę różańcową. Wierzymy, że jeśli różaniec zostanie odmówiony przez około milion Polaków na granicach kraju, to może wpłynąć na losy Polski, Europy, a nawet i całego świata (…)”.

Autokarowy wyjazd organizuje pabianicka Wspólnota Dobrego Pasterza – jadą do kilku miejscowości w okolicach Braniewa na granicy z Rosją. Wyruszą 7 października o godz. 3.00 ze Starego Rynku, wrócą następnego dnia w nocy. W drodze powrotnej odwiedzą Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej z okazji 140. rocznicy objawień. Koszt przejazdu 100 zł, szczegóły na jezuswpabianicach.pl oraz na stronie wydarzenia FB.

(Fot. rozaniecdogranic.pl)