FAKTY

Walczy o drzewa w mieście

Radny Piotr Różycki wymyślił sposób na łagodzenie skutków nieprzemyślanych przepisów.

Niedawno pisaliśmy o kontrowersyjnych przypadkach postępowania z drzewami w związku z ustawowym zniesieniem ograniczeń przy wycince (czytaj tutaj i tutaj). Problemem przejął się radny Piotr Różycki (klub PiS) i wystąpił do prezydenta z inicjatywą stworzenia zielonej mapy Pabianic.

– Chodzi o wyznaczenie miejsc, gdzie mieszkańcy mogliby sadzić drzewa – mówi Różycki. Radny zaznaczył, że jest za jak najszybszym wprowadzeniem poprawek do ustawy, która w nowym brzmieniu otworzyła furtkę do nieuzasadnionych wycinek.

Tutaj można zapoznać się z pismem radnego.

10 komentarzy do “Walczy o drzewa w mieście

 1. Łoooooo matko! A co to za [treść usunięta na podstawie punktu 2.2.1. część 2 regulaminu]

  1. Inżynierze wartość argumentów ad personam jest zerowa. Proszę pójść do kogoś i poprosić o pakiet bardziej wartościowych argumentów to chętnie porozmawiam. Z komentarzami jest jak z lekami zanim opublikujesz napij się herbaty z melisą , skorzystaj z telefonu do przyjaciela a zwłaszcza takiego, który czytał Arthura Schopenhauera.

 2. Panie Różycki,przestań Pan (treść moderowana) weź sie Pan (treść moderowana) w czoło!!!!

  1. Zdaje się, że swoim nowym Nickiem zupełnie nie zasłużenie podniósł Pan sobie własną wartość. Napisał bym ego ale w Pana przypadku jakiekolwiek ego było już wielokrotnie moderowane przez wielu moderatorów. Życzę Panu miłego wieczoru z własnymi myślami. Jak coś to Pan wykręci 112.

 3. Panie Różycki większość komentarzy w Pana wykonie nie uchodzi funkcjonariuszowi……. byłemu i obecnemu.

  1. Dziękuje Krzysiu za chwilę wzruszeń ja i prosiaczek jesteśmy ci wdzięczni.

 4. Nie zmieniałem nicka proszę Pana i miłe że się pan wzruszył razem ze swoim prosiaczkiem.
  Szpadelek i do piaskownicy proponuję , bo to taki Pana poziom choć nie wiem czy nie obrażam dzieci.

  1. Co ja bym zrobił bez takich życiowych przewodników. Odpowiedź dotycząca zmiany nicka akurat nie dotyczy Krzysia ale jak to mówią uderz w stół………

Comments are closed.