ROZRYWKA

Rundka z Sojuszem [ZDJĘCIA]

Dziś odbył się IV 1-majowy rajd rowerowy organizowany przez SLD.

Ruszyli spod pomnika Bojowników o Wyzwolenie Społeczne i Narodowe. 10-kilometrowa trasa wiodła ulicami: Warszawską, Myśliwską, 20-go Stycznia, Rydzyńską, Sienną, Smugową, Wajsówny, Popławską do MOSiR (na Lewitynie okrążenie wokół stawu), Bugaj, Kopernika, Piotra Skargi, Sobieskiego i dojazd z powrotem na Stary Rynek. Tam odbył się wiec z okazji obchodów Święta Pracy i przystąpienia Polski do UE. Mówiono o nierównościach społecznych i krytykowano rządy PiS.

Wśród uczestników rozlosowano nagrody: wejściówki do Wyspy Soli, zaproszenie na imprezę Andrzejkową do OSP Pabianice, gadżety rowerowe, ubezpieczenia PZU i nagrodę główną – rower, którą zdobył Robert Świtoniak. Wszystkich poczęstowano pysznym żurkiem.

Jedną z nagród (ubezpieczenie dla cyklisty) wygrał starosta Krzysztof Habura. Zapytaliśmy go, czy weźmie udział w jutrzejszym rajdzie organizowanym przez Klub Gazety Polskiej: – Jutro nie mogę, bo jadę na działkę robić porządki – odpowiedział starosta.

2 komentarze do “Rundka z Sojuszem [ZDJĘCIA]

  1. A szkoda że Pan Starosta nie pojedzie w Rajdzie z okazji Dnia Flagi.Barwy biało-czerwone istnieją wieki.A 1 maja tylko 128 lat.Szkoda.Wielka szkoda.

  2. Mogą jechać i tak wyborów nie wygrają. Nie mają nic ciekawego do zaproponowania, dziś każdy w opozycji jest z automatu anty-pisowski!

Comments are closed.