FAKTY

Ruszyła akcja “Licytacje dla Rafała”. Co już do zdobycia?

Można pomóc policjantowi, a jednocześnie sprawić sobie czy bliskiej osobie piękny prezent pod choinkę.

Niedawno informowaliśmy o zbiórce na rzecz policjanta z Pabianic, który toczy walkę ze śmiertelnie niebezpiecznym nowotworem.  O tym, że pabianiczanie szybko otworzyli serca i portfele napisaliśmy TUTAJ.

To nie koniec empatycznych odruchów. Właśnie (a dokładnie wczoraj wieczorem) Grupa Wolontarystyczna “Agrafka” założyła na FB grupę Licytacje dla Rafała🔔🔔🔔

Społecznicy zapraszają do wystawiania przedmiotów czy usług oraz do licytowania. Na grupie znajduje się regulamin. Są już pierwsze propozycje: kobieca sesji zdjęciowej, własnoręcznie wykonana chusta z włóczki. Jest też  obraz inspirowany “Słonecznikami” Vincenta van Gogha. Autorką jest uczestniczka Warsztatu Terapii Zajęciowej Ola Janeta. Cena wywoławcza – 50 zł została już przebita dziesięciokrotnie!

“Agrafka” zaprasza również na wydarzenie Dzwonimy na pomoc dla Rafała (tam niebawem szczegóły wszystkich pabianickich akcji na rzecz chorego policjanta).

Wolontariusze piszą: “Rafał – wspaniały człowiek, policjant z powołania, oddany przyjaciel, najwspanialszy tata i ukochany mąż. Otrzymał od wolontariuszy Złote Serce za wsparcie idei Wolontariatu w Pabianicach. Prowadził w szkołach setki warsztatów, aby uświadamiać młodzież czym jest tolerancja, czym jest przemoc rówieśnicza i jak na nią reagować. Angażował się w wiele projektów społecznych”.

Na zdjęciu głównym Rafał Dzwonnik z wolontariuszami, fot. FB Licytacje dla Rafała 🔔🔔🔔

TUTAJ  link do zbiórki

Ola Janeta i jej “Słoneczniki”