FAKTY

Schetyna zrezygnował z Habury na liście do Parlamentu Europejskiego

Starosta jednak nie będzie kandydatem na eurodeputowanego.

11 marca za „Dziennikiem Łódzkim” napisaliśmy, że pabianicki starosta Krzysztof Habura ma wystartować z listy Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jednak przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna nie chciał pabianiczanina. Z obejmującego nasze województwo okręgu nr 6 z Platformy Obywatelskiej wystartują: Joanna Skrzydlewska (była posłanka dwóch kadencji i eurodeputowana, eksczłonkini zarządu województwa, obecnie radna wojewódzka), były marszałek Witold Stępień oraz posłanka Dorota Rutkowska.

Z tej samej listy w ramach szerokiej koalicji wystartuje Aleksandra Stasiak z SLD (CZYTAJ TUTAJ).

Wybory “europejskie” odbędą się 26 maja.

6 komentarzy do “Schetyna zrezygnował z Habury na liście do Parlamentu Europejskiego

 1. Gdyby pan Habura był gejem, to miałby pierwsze miejsce na liście. Co za okropne czasy! Nie starczy mieć dobre wykształcenie cz wysokie zdolności, ale trzeba być gejem/lesbijką/transeksem, żeby dostać mianowanie z listy ,,liberałów”. Oj długo jeszcze PiS porządzi niestety! Smutne to, smutne. Wcale nie jestem zwolennikiem Habury czy Mackiewicza, są w najlepszym razie bardzo przeciętni, ale sposoby wyłaniania kandydatów na wysokie stanowiska, urągaj wszelkim normom i zdrowemu rozsądkowi.

 2. Panie Habura, na najbliższe wybory do Europy to nic Pan nie POradzi, ale na wybory do sejmu, da Pan radę płeć zmienić, a wtedy, jako Transeksualista, miejsce na szczycie listy zapewnione!
  No i wszystko zdąży się Panu wygoić PO ucięciu zbądnych przydatków! ;-) PObijesz Pan wszystkie partyjne feministki!

  1. Dzieciaku. Nadal cię jeszcze bawią te słowne zbitki z PO. Dorośnij wreszcie. Gimnazja likwidują.
   A te uwagi o “cięciu przydatków”, świadczą tylko, jakim w dodatku prostakiem jesteś.
   Ciekawe, czy gawiedź byłaby ucieszna przy cięciu twoich przydatków?

Comments are closed.