ROZRYWKA

Seanse w „babskim gronie”

„Tomi dla kobiet” to powracający cykl seansów dla płci pięknej – czytamy na stronie kina. Co najmniej raz w miesiącu mają odbywać się seanse, podczas których uczestniczki otrzymają upominki od partnerów akcji – to Fabryka Wełny, Strefa Ruchu, Sushi Zone, Naturhouse czy salony z C.H. ECHO: Street Style, Milena – salon bielizny Triumph i 4F.

Najbliższy film zostanie wyświetlony w tę sobotę (5 października) o godz. 18.30. Będzie to „Downton Abbey” (pełnometrażowe przygody bohaterów znanych z serialu pod tym samym tytułem).

***

Przypomnijmy, że Tomi i Echo prowadzą wspólną akcję “Tanie oglądanie” (w każdy poniedziałek). Jak otrzymać promocyjny bilet do kina? To proste:

• zrób zakupy w C.H. ECHO i zachowaj paragon
• w poniedziałek przyjdź do kina TOMI z paragonem
• odbierz bilet w promocyjnej cenie 10 złotych i oglądaj kinowe hity

?ECHO PONIEDZIAŁKI w Kino Teatr Tomi? Lubisz zakupy i kino?? Czekasz na nowości i promocje???????????????????Łączymy te dwie przyjemności i mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie ECHO PONIEDZIAŁKI – TANIE OGLĄDANIE. Akcja prowadzona w każdy poniedziałek miesiąca. Rozpoczynamy od najbliższego poniedziałku 25 marca. Tanie oglądanie – to proste⤵️⤵️⤵️?zrób zakupy w C.H.ECHO w ciągu tygodnia i zachowaj paragon?w poniedziałek przyjdź do KINA TOMI z paragonem za zakupy z C.H. ECHO?odbierz bilet w promocyjnej cenie 10 złotych i oglądaj kinowe hity??? #ECHO PONIEDZIAŁKI!Czekamy na Ciebie w KINIE TOMI!

Opublikowany przez Centrum Handlowe ECHO w Pabianicach Czwartek, 21 marca 2019

 

 

 

 

art. promocyjny