FAKTY

Słynny tępiciel PiS-u przyjedzie do Pabianic

Zebrał cięgi za wypowiedź o związkach kazirodczych. Nie przebiera w słowach krytykując partię rządzącą.

Profesor Jan Hartman przyjedzie do Pabianic. Z mieszkańcami spotka się w wybudowanym przez Andrzeja Furmana hotelu „Fabryka Wełny” 22 kwietnia (niedziela) o godz. 18.00. Temat główny: „Co z tą demokracją?”.

Profesor i filozof Jan Hartman napisał kilkanaście książek, jego publikacje znalazły się na łamach wielu tytułów prasowych: od “Rzeczpospolitej” po antyklerykalny tygodnik “Fakty i Mity”. Nie wstydzi się swojego żydowskiego pochodzenia. Jest praprawnukiem rabina Izaaka Kramsztyka.

To również polityk związany obecnie z Komitetem Obrony Demokracji. Wcześniej był członkiem Unii Wolności, startował do Sejmu z listy SLD. Był inicjatorem powstania „Twojego Ruchu”, jednak z szeregów tej partii został wykluczony po publikacji dotyczącej kazirodztwa. Od jego słów odciął się także Uniwersytet Jagielloński.

Poszło o wpis na blogu, w którym Hartman podkreślił, że warto rozpocząć dyskusję na temat legalizacji związków kazirodczych, co już dzieje się na Zachodzie. Zapytał retorycznie: „Być może piękna miłość brata i siostry jest czymś wyższym niż najwznioślejszy romans niespokrewnionych ze sobą ludzi?”.

Profesor znany jest także z ostrej krytyki Prawa i Sprawiedliwości. Słynny stał się jego wpis na Twitterze: “1/3 Polaków chce głosować na PiS. Głupi Polak po szkodzie, a po prawdzie i przed szkodą głupi. Tusku, k…a, zrób coś! Obiecaj ludziom lody albo co”.

Spotkanie organizuje pabianicki KOD. Wstęp wolny. Zapisy przyjmowane są pod numerem: 534-116-776.

Tagi:

7 komentarzy do “Słynny tępiciel PiS-u przyjedzie do Pabianic

    1. ale po co ta cała szopka? przecież na to spotkanie nie przyjdą mohery, to i komu oczy ma otwiera?

  1. To nie tępiciel, tylko osoba obnażajaca kłamstwa i hipokryzję tej watahy, groźnej dla istnienia Wolnej Polski

Comments are closed.