FAKTY

Specjalny abonament parkingowy dla tych, którzy muszą zostać w szpitalu

Dłuższy pobyt w szpitalu? Dowiedz się, jak zapłacić mniej.

Internautka na profilu „Spotted: Pabianice” zadała pytanie na temat płatnego parkingu przy Pabianickim Centrum Medycznym. Okazało się, że w szpitalu musi zostać na ponad tydzień:

„Czy jest możliwość opłacenia z góry za parking czy będę mieć naliczane 2 zł za każdą godzinę?” – pyta.

Wyjaśnia Jacek Włodarczyk z firmy Interparking: – Mamy specjalny „abonament” dla osób, które nagle muszą zostać w szpitalu, czy przyjeżdżają na dializy – ogólnie w sytuacji, gdy ich pobyt w szpitalu potrwa dłużej. Opłata wynosi 20 zł za tydzień.

Gdzie to załatwić? – Na każdym urządzeniu – kasie, terminalu wjazdowym i wyjazdowym, umieszczona jest naklejka z numerem telefonu do osoby, która z ramienia operatora zajmuje się działaniem parkingu. Numer to 665 411 411 – dodaje Adam Marczak, szef działu administracji i marketingu PCM.

Tagi:

2 komentarze do “Specjalny abonament parkingowy dla tych, którzy muszą zostać w szpitalu

  1. Co za głupota. Człowiek chory idzie do szpitala, obolały, chory, zestresowany i jeszcze będzie abonament kupował !!! To chyba tylko jeden specjalista mógł wymyślić :)

  2. Szpital jest finansowany z podatków więc dojazd do niego nie powinien stanowić problemu. Czy naprawde trzeba zaplanować chorobe bo ktoś wymyślił takie bzdury z parkingiem?

Comments are closed.