ROZRYWKA

Startuje pub w stylu PRL. Wielkie otwarcie 16 marca!

Klimatyczne dancingi i imprezy tematyczne. Za wejście nie zapłacimy.

Lokal przy ul. Zamkowej 1 (dawna szkoła położnych) już nie jest pusty. Powstał tu pub sieci „Pijalnia wódki i piwa” (PROFIL FB), znanej ze swojego PRL-owskiego stylu i… niskich cen.

Do dyspozycji klientów jest ok. 120 miejsc siedzących. 6-osobowe stoliki w razie potrzeby będzie można ze sobą połączyć. Są wysokie, dostosowane do hokerów. Przy samym barze stanęło 20 takich stołków. Wystrój stanowią zdjęcia z remontu (lokal przeszedł ogromne przeobrażenie, a ze względu na rozmiar prac Pijalnia otworzyła się z poślizgiem), stare zdjęcia Pabianic, pocztówki i – tradycyjnie – gazety z czasów PRL.

Znajdziemy tu również loże (kanapy) i parkiet do tańczenia, który urządzono w stylu retro-disco. Ściany zdobią kolorowe, winylowe płyty. DJ będzie grać muzykę wyłącznie z lat 60., 70. i 80.

Ceny podstawowego menu są niskie i proste do zapamiętania: napoje – 4 zł, zakąski i przekąski – 8 zł. Na karcie są tzw. shoty (np. chupa-chups, porucznik Borewicz, sok z Gumijagód, Colargol, Rudy 102) oraz tatar, gzik, żurek, śledź w oleju i tosty (np. Bolek, Lolek, Rumcajs, Tytus). Lokal posiada też menu deluks (nowość sieci), a w nim napoje z „wyższej półki” (np. whiskey z colą za 12 zł), klasyczne drinki czy kamikadze.

W weekendy (piątek i sobota) pub będzie otwarty w godzinach 12.00 – 5.00 (w  tygodniu również od godz. 12.00). Wejście jest bezpłatne (wstęp od 18 lat). Zapraszają także w poniedziałki – to dzień zniżek na cały asortyment. Wielkie otwarcie już w tę sobotę!

Początek o godz. 19.59. Sto pierwszych obywateli dostanie shot cytrynówki na powitalny prezent.

 

 

 

 

 

art. promocyjny