FAKTY

Straż Miejska będzie surowo karać za parkowanie na nowym chodniku

Kierowcom ucięło się po remoncie nawierzchni.

Na ul. Moniuszki ułożono nowy chodnik. Teraz nie wolno tu parkować. Jak wskazuje nazwa – służy wyłącznie do chodzenia. Wykonawca nawierzchni nie zapłaci w ramach gwarancji za uszkodzenia spowodowane przez auta. Strażnicy miejscy zapowiedzieli, że niesubordynowani kierowcy będą karani. Oto treść odezwy SM:

Zwracamy się do Państwa z apelem o nieparkowanie samochodów na wyremontowanych odcinkach chodnika na ul. Moniuszki (dotyczy to przede wszystkim odcinka od ul. Ostatniej do ul. Wiejskiej). Wykonawca chodnika udzielił dwuletniej gwarancji na swoją pracę pod warunkiem wykorzystania chodnika zgodnie z jego przeznaczeniem. Prosimy o nieparkowanie samochodów zgodnie ze znajdującym się tam oznakowaniem pionowym. W przypadku nieprzestrzegania przepisów Straż Miejska zmuszona będzie do surowego egzekwowania prawa. 

Tagi:

5 komentarzy do “Straż Miejska będzie surowo karać za parkowanie na nowym chodniku

  1. Straż miejska liczy 20-a osób i kosztuje 3 ooo ooo miliony rocznie! Słupki są tańsze i materialnie uniemożliwiają stawanie na chodniku. Wniosek prosty, zlikwidować staż miejską i postawić słupki!

  2. Ja mam tylko jedno pytanie gdzie ludzie tam mieszkając mają zostawiać samochody bo myśli się o wszystkim o zieleni chodniku tylko na ulicy zakaz i parkingu brak

    1. “E” co ty za głupoty pieprzysz ? Po drugiej stronie nie zrobili parkingu tylko odnowili istniejący a ilość miejsc do parkowania pozostała bez zmian. Ściemniasz jak nic urzędasie.

  3. Miejsc parkingowych zawsze jest zbyt mało, straż miejska nie jest potrzebna pabianiczanom, ale drogo kosztuje. Takie wnioski, likwidacja straży miejskiej i budowa podziemnych parkingów.

Comments are closed.